adcov.com

Witaminy dla dobrego widzenia

Witaminy dla dobrego widzenia


Wiele witamin ochrony, utrzymania i wzmocnienia zdrowia oczu. Składników odżywczych w niektórych środkach spożywczych zapewni niektórych witamin potrzebnych dla zdrowia oczu, ale suplementy będzie upewnić się, że są otrzymaniu odpowiednio zbilansowane ilości konieczne. Jednak te środki nie są witaminy dla oczu kłopoty. Jeśli twój wzrok się pogarsza lub masz znaczne problemy z oczami, umówić się ze specjalistą wzroku.

Witamina

Witamina odżywia komórki na zewnętrznej błony śluzowej oka. Gdy ta podszewka jest zdrowy, chroni oko przez ekranowanie Niepełne warstw przed szkodliwymi bakteriami, które mogą potencjalnie powodować infekcje oczu. Brak witaminy A może spowodować suchość oczu i zmniejszenia zasięgu wzroku. Kurza ślepota jest często jednym z pierwszych objawów zaburzeń oczu spowodowane przez niedobór witaminy. Uszkodzenie siatkówki mogą ewentualnie występować, gdy warstwa zewnętrzna nie jest zdrowy, a wynik mógłby spowodować ślepoty. Odpowiednie ilości witaminy A może zapobiec takich strat i może faktycznie poprawić wzrok. Dodatkowe opłaty nie są jedynym sposobem, aby uzyskać odpowiednią ilość witaminy A, od żywności, takich jak mleko pełne, marchew, wątroba, słodkie ziemniaki i szpinak są wszystkie rejsy źródeł tej witaminy.

Witamina E

Witamina E jest w wielu składników odżywczych, takich jak orzechy orzeszki ziemne, orzechy laskowe i migdały. Stan zwany "zwyrodnienie plamki żółtej" występuje wtedy, gdy oko jest "Plamka" jest już nie sprawnie działający z powodu niedoboru witaminy E. Gdy oko nie może prawidłowo koncentrują lub wyostrzyć obiektu, może to być skutkiem zwyrodnienia plamki żółtej. Jedzenie orzechów, które są bogate w witaminę E jest doskonałym źródłem prewencyjne, ale raz zwyrodnienie plamki ustawił się, witamina E powinny być podejmowane w formie dodatkowego, aby zapobiec dalszym szkodom.

Witamina C

Naczynia krwionośne siatkówki są uformowane i wzmocnione przez witaminy C. Ponieważ siatkówka jest odpowiedzialny za odbieranie jasne obrazy, jak również utrzymanie tkanki łącznej rogówki, witamina ta jest niezbędna do prawidłowego wzroku. Niedobór witaminy C może doprowadzić do pogorszenie wzroku. Gdy to nastąpi, zaćma i zwyrodnienie plamki żółtej mogą również powodować, a ostatecznie prowadzić do ślepoty. Aby uniknąć tego spiralę ponurych wydarzeń z występujących, spożywać dietę bogatą w witaminę C przez suplementów witaminowych i źródeł, takich jak pomarańcze, brokuły, jagody, jabłka i truskawki, a także czerwone, żółte i zielone papryki.

Beta-karoten

Beta-karoten jest niezbędny do całkowitego wizji z tworzeniem naczyń krwionośnych oka jak niemowlę, aż do poprawy wzroku w starszym dorosłym. Ponieważ wiele pokarmy są bogate w beta-karoten, jest stosunkowo łatwo dodać beta-karotenu do codziennej diety i czerpać z niej korzyści. Niektóre z produktów, które zawierają beta-karotenu są marchew, morele, mango, melon i papryki wielobarwny.