adcov.com

Witaminy, aby podjąć, aby pomóc spadów Nose

Krwawienie z nosa, znany lepiej jako krwawienie z nosa, jest częstym zjawiskiem. Istnieją dwa rodzaje krwawienia z nosa: przedniej, która jest najczęstszym i tylnej. Ponieważ nos jest pełen naczyń włosowatych jest narażone na urazy i podrażnienia. Witaminy mogą pomóc w zapobieganiu krwawienia z nosa.

O Nosebleeds

Krwawienia z nosa są dość powszechne u dzieci. Nosa może być spowodowana przez uraz lub innym urazem fizycznym do nosa. Istnieje małe naczynia krwionośne w nosie, które mogą powodować obfite krwawienie podczas uszkodzony. Jeśli to krwawienie nie łatwo zatrzymać, nie może być inne problemy. Skontaktować się z lekarzem, jeśli masz częste krwawienia z nosa. Gdy kapilary muru nosa są kruche, może to wynikać z braku witaminy C.

Pomocne witaminy

Witamina C pomaga utrzymać naczyń krwionośnych. Witamina K pomaga ograniczyć ilość krwawienia przez krzepnięcie krwi. Wyciągi z nasion winogron i kwercetyna, jak, na nutriotional dodatek, to dobre połączenie do korzystania z witaminą C, ponieważ są one ładowane z bioflawonoidy. Bioflawonoidy pomaga wzmocnić ściany naczyń krwionośnych. Witaminą E jest również użyteczna, ponieważ jest naturalnym przeciwzapalne. Będzie to zmniejszyć obrzęk nosa i błon. Witamina B wzmacnia naczynia krwionośne.

Naturalne środki zaradcze

Weź bawełnianej gazy, które zostały namoczone w dziesięciu kropli ziele skrzypu z odrobiną wody i miejsca na nozdrza. Przechowywać gazę na nozdrza przez dziesięć minut podczas oddychania przez usta. Wytnij dwa cebulę na pół i umieścić je na nosie. Weź dwie inne plasterki i umieść je na swojej szyi. Jeśli gdzieś nie można uzyskać dostępu dostaw, szczypta nozdrza zamknięte przez pięć minut. Nie staraj się wydmuchać nos przez kilka minut. Kiedy wystąpi krwawienie z nosa, pochylić się do przodu tak, śluz i krew nie spływać do gardła.

Nota o przyjmowanie witamin

Mothernature.com zaleca przyjmowanie witamin w nocy na wartości najbardziej odżywczych i korzyści. W nocy organizm spowalnia jego wchłanianie, dzięki czemu składniki odżywcze, aby wykonać więcej pracy.