adcov.com

Wirująca kulka z teleskopowej Polaków

Wirująca kulka z teleskopowej Polaków

Teleskopowy Polacy się przydać dla każdego właściciela domu lub firmy z wysoki, trudno dostępnych okien. Te słupy można rozszerzyć, często dziesiątki metrów długości, co eliminuje potrzebę stosowania wysokich drabin. Nawet lepiej, teleskopowy Polacy zazwyczaj pochodzą z wieloma załącznikami, które możesz w prosty sposób skutecznie dawać wszelki okno połysk bez smug. Mimo, że Polacy są znacznie różni się od tradycyjnych okno czyszczenie narzędzi, proces czyszczenia systemu windows z nich jest zasadniczo taki sam.

Instrukcje

• Zabezpieczyć Płuczka przywiązanie do końca pałki teleskopowej. Tak proces ten różni się w zależności od bieguna, przeczytaj Podręcznik użytkownika dla Twojego produktu, jeśli nie jesteś pewien jak to zrobić.

• Zwiększ nasycenie załącznik płuczki z szyb. Płuczka powinny być dokładnie mokre, ale nie kapie.

• Stoisko z powrotem około 5 metrów od ściany i przyłóż Płuczka okna. Odsuń tylko tyle, że Polak czuje się komfortowo, gdy odbyła się i całe okno jest łatwo widoczne.

• Peeling okna z płuczki, zaczynając od góry i działa w dół w wierszach. Nie pozwól, Płuczka hit najlepsze wykończenia okna, jednak, ponieważ może to spowodować woda ścieka po procesie oczyszczania. Jeśli Płuczka wysycha w dowolnym momencie, ją z powrotem do poziomu gruntu i nasycić się z detergentu do czyszczenia ponownie.

• Usunąć załącznik płuczki i umieścić na zajęcia ściągaczki.

• Suche okna z ściągaczki. Start w lewym górnym rogu, uruchomić ściągaczki do prawym górnym rogu, a następnie w dół po prawej stronie. Ściągaczki reszta okna w lekko zakrzywione wzorców po przekątnej, działa od góry od lewej do prawej dolnej części okna.