adcov.com

Winstrol Oral Informacje Cykl

WINSTROLU jest doustny steroid anaboliczny o wielu zastosowaniach medycznych i niedozwolonych. Dawki różnią się w zależności od zastosowania, a użytkownicy mogą wystąpić szereg szkodliwych efektów ubocznych. Jego uzasadnionych zastosowań medycznych obejmują leczenie obrzęku lub niedokrwistości, ale jest też czasem nielegalnie stosowane przez sportowców w celu poprawy ich wydajności.

Identyfikacja

WINSTROLU jest wersja doustna stanozolol, hormon steroidowy wytwarzane w dawkach 2, 5 i 10 mg. To wywiera zarówno anaboliczne (budynek) tkanek i androgenne (maskulinizacja).

WINSTROLU jest zatwierdzony przez Federalną Food and Drug Administration do leczenia szeregu stanów chorobowych przez recepty. Ponieważ stanozolol zwiększa produkcję czerwonych krwinek, może być stosowany w leczeniu anemii, a lekarze również przewidziane Winstrol traktować dziedziczny obrzęk naczynioruchowy, obrzęk skóry twarzy, ust i wnętrza jamy ustnej i gardła, które może trwać kilka godzin.

Według serwisu informacje rxlist.com leków na receptę, w dawkach stosowanych w leczeniu dziedzicznego obrzęku naczynioruchowego rozpoczyna się 2 mg trzy razy na dobę, którą następnie zmniejszyła się w czasie do dawki podtrzymującej 2 mg na dobę.

Nielegalny Wykorzystanie

Sportowcy i kulturyści również brane Winstrol w celu zwiększenia wydajności. WINSTROLU promuje wzrost wytrzymałości wiązania do receptorów androgenowych w tkance mięśniowej. Jego podobieństwo do DHT zwiększa twardość mięśni i pomaga sportowcom próbuje schudnąć utrzymać mięśnie, które już posiadają. Sportowców wytrzymałościowych wziąć, bo to stymuluje produkcję czerwonych krwinek, co pozwala na ich krew do przewozu więcej tlenu do mięśni podczas ćwiczeń i zawodów. Zastosowania te nie są zatwierdzone przez FDA, i jako Harmonogram III leku, Winstrol posiadanie jest nielegalne w Stanach Zjednoczonych bez recepty.

Gdy podjęte przez siebie do "wychylania się" lub poprawić przyrost mocy, strona bodybuilding.com donosi, że użytkownicy trwać do 50 mg na dobę.

Układania

WINSTROLU może być również stosowany w połączeniu z szeregiem innych steroidów (nazywanych "stacking") w celu uzyskania wyników zabudowy. Wszystkie z tych zastosowań, jednak są uważane za nadużywanie narkotyków i może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Przeciwwskazania

Pacjenci cierpiący na raka prostaty, raka piersi lub hiperkalcemii (wysoki poziom wapnia we krwi), należy unikać stosowania Winstro według drugs.coml. Ponadto FDA sklasyfikowała Winstrol ciąża kategoria X, co oznacza, że ​​wykazano, aby powodować wady wrodzone.

Ci, którzy cierpią z powodu choroby wieńcowej, chorób naczyń krwionośnych, wysoki poziom cholesterolu w surowicy krwi, cukrzycą, zaburzeniami czynności wątroby lub nerek, lub zaburzenia krzepnięcia krwi, powinien skonsultować się z lekarzem przed użyciem Winstrol. Ta sama zasada ma zastosowanie w przypadku tych, którzy doznał ataku serca lub którzy przyjmują żadnych doustne leki przeciwzakrzepowe.

Skutki uboczne

Według drugs.com wersje doustne Winstrol są modyfikowane w procesie zwanym 17-alfa alkalizacji, co sprawia, że ​​trudno dla wątroby jest rozbicie go, a tym samym rozszerza działanie narkotyku w organizmie. Jednak to sprawia, że ​​Winstrol hepatotoksyczne, co oznacza, że ​​niszczy wątrobę. Użytkownicy mogą wystąpić bóle brzucha, ciemne zabarwienie moczu, kału o barwie światła, nudności, wymioty, zmęczenie, lub żółtaczka. Z uwagi na możliwą Winstrolem na uszkodzenia wątroby, powinien być stosowany przez okres nie dłuższy niż osiem tygodni.

Niektórzy użytkownicy również wystąpiły reakcje alergiczne, z efektami od obrzęki rąk i nóg, żmudnej oddychaniu, pokrzywka i obrzęk warg, języka lub twarzy.

Bardziej łagodne skutki uboczne Winstrol to skurcze mięśni, bóle głowy, nieprawidłowości snu, podwyższone ciśnienie krwi i podwyższony poziom cholesterolu LDL.

Wirylizacja

Winstrol wykazuje androgenne skutki, które mogą obejmować trądzik, powiększenie gruczołu krokowego, zwiększenie twarzy i ciała, włosów i przyspieszenie łysienie typu męskiego, zgodnie z drugs.com. Te efekty będą bardziej widoczne u kobiet.