adcov.com

Wieloletnia Hay Fever

Wieloletnia Hay Fever


Istnieją dwa rodzaje kataru siennego: sezonowe i całoroczne. Jeśli masz katar sienny sezonowy, najbardziej prawdopodobne jest to, ze względu na niektórych roślin zapylających. Ktoś, który ma odwieczny katar sienny ma alergię przez cały rok.

Hay Fever

Katar sienny wynika z reakcji alergicznych na pyłki i inne substancje. To jest zaburzenie immunologiczne. Może być on również znane jak alergiczny nieżyt nosa.

Przyczyny

Katar sienny jest spowodowany przez układ odpornościowy przesadzam wywołany wdychaniem pyłków i innych alergenów. Krwiobiegu jest zalany z chemikaliami, które rozpala przewody nosowe podszewką, zatok i powieki. Odpowiedź ta, inaczej znany jako reakcja alergiczna, może również powodować kichanie.

Bylina

Wieloletnia oznacza coś występuje przez cały rok. Osoby z całorocznego kataru siennego Objawy alergii czuć przez cały rok. Zazwyczaj ludzie z całorocznego kataru siennego mają alergie z rzeczy znalezionych w pomieszczeniach w porównaniu z zewnątrz.

Wieloletnie Alergeny

Ktoś z wieloletnich alergenów może być uczulony na roztocza kurzu domowego, sierść zwierząt i pióra. Można je znaleźć w całym domu, w tym w poduszki, pościel, zasłony, tapicerki i wykładzin. Pleśni może również powodować katar sienny i znajduje się w pomieszczeniach wilgotnych.

Leczenie

W leczeniu odwieczny katar sienny, najpierw spróbować wyeliminować drażniący. Usuwanie alergenów lub ich uniknięcia, nie zawsze jest możliwe. Over-the-counter i recepty leki są dostępne. Leczenie może obejmować również strzały alergii.