adcov.com

Wiek Miejsce Leczenie ziołowe

Wiek Miejsce Leczenie ziołowe


Wiele czynników środowiskowych może uszkodzić skórę. Jedną rzeczą, która powoduje więcej szkód niż cokolwiek skóry jest słoneczny. Jak wiek można zauważyć, jak miliony zrobienia, że ​​szkoda pojawia się znacznie później, niż to było zrobione. Plamy starcze, zbyt często oczekuje wynikiem coraz starsi, są w rzeczywistości prawie zawsze wynikiem uszkodzenia niedz. Są rzeczy, które możesz zrobić, używając naturalnych produktów, zanikać te plamy starcze i uniknąć w przyszłości te z coraz ciemne i widoczne.

Instrukcje

1 Zastosuj sok czosnku do plam starczych. Korzystanie z wyciskarki do czosnku, można wycisnąć sok z ząbkiem czosnku i stosować go do plam starczych za pomocą wacika. Powtarzać codziennie.
Metoda ta może potrwać około sześciu tygodni lub tak, zanim zauważysz, że plamy starcze są blaknięcie.

2 Pobierz sok z cebuli, umieszczając je w blenderze lub drobno siekanie go. Mierzyć jedną część soku z cebuli i jedną część octu jabłkowego. Stosuje się go do plam starczych z wacikiem. Powtórz dwa razy dziennie, aż plamy starcze są wyblakłe. Ten proces potrwa kilka miesięcy, więc upewnij się, że dać mu wystarczająco dużo czasu.

3 Wyciśnij cytrynę i użyć soku zastosować do plam starczych. Wacikiem, natrzeć sokiem z cytryny na tym terenie dwa razy dziennie. Proces ten trwa około dwa miesiące również zobaczyć widoczne rezultaty.

4 Zastosuj aloes do plam starczych kilka razy dziennie. Aloes ma reputację naturalnym uzdrowicielem dla wielu problemy skórne i plamy starcze są jednym z nich. Powinieneś być w stanie zobaczyć wyniki w ciągu około miesiąca, jeśli zrobisz to dwa razy dziennie.

5 Stosowanie oleju rycynowego do plam starczych z patyczkami kilka razy dziennie. Przyczyni się to także z suchą skórą.

6 Zrób dodatek miłorzębu japońskiego. Pomoże to plamy starcze na blaknięcie i pomagają utrzymać zdrową skórę.

7 wypić pełną szklankę wody z trzema łyżkami octu jabłkowego w nim na co dzień. Pomoże to przyspieszyć jeden z zabiegów do wyboru w użyciu.

Wskazówki:

  • Niezależnie od wybranej metody, upewnij się, że dać mu wystarczająco dużo czasu na pracę. Każda z metod wymienionych będzie trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy, aby pokazać Ci widoczne rezultaty. Użyj świeżego soku z co korzystasz (cebulę, czosnek lub cytryny) dla najlepszych rezultatów.
  • Aby zapobiec plamy starcze z coraz gorzej, lub pojawianiu się większe, zachować się chronić przed słońcem. Stosowanie ochrony przeciwsłonecznej lub pobytu zadaszony, kiedy tylko są narażone na słońce.