adcov.com

Więcej Skutki uboczne leków na Enablex

Enablex to lek stosowany w leczeniu pęcherza nadreaktywnego. Przyczyny nadreaktywności pęcherza mimowolnych skurczów mięśnia wypieracza. Enablex działa przez zapobieganie skurcz mięśnia wypieracza, a tym samym złagodzenie objawów nadreaktywnego pęcherza moczowego, takich jak częstotliwość i pilna.

Efekty

Najczęstsze działania niepożądane Enablex są suchość w ustach, zaparcia, i zaburzenia widzenia. Te skutki uboczne pojawiają się ze względu Enablex ma wpływu na inne części ciała, takich jak gruczoły ślinowe, gastrointestional mięśni gładkich i zwieracza tęczówki.

Ostrzeżenie

Ponieważ Enablex wpływa na inne układy w organizmie, ludzie z pewnymi warunkami nie powinno się używać tego leku. Osoby z historią gastrointestional oddechowych, żołądka lub zwężenie odźwiernika jest zagrożonych co warunki te gorsze używając Enablex. Ponadto, ze względu na skutki działania na oczy, te z jaskrą zamkniętego kąta nie powinien używać Enablex.

Teorie / Spekulacje

Enablex sugerowano do leczenia zespołu nadwrażliwości jelita grubego objawu gastrointestional ze względu na skutki uboczne. Obecnie nie ma pozytywny wynik został ustalony w tym badań.

Rodzaje

Detrol, Ditropan i Vesicare są inne leki, które należą do tej samej rodziny, jak Enablex. W porównaniu, suchość w jamie ustnej jest mniejszy problem z Enablex niż z niektórymi innymi lekami w swojej klasie. Jednakże, ze względu na sposób korpus metabolizuje Enablex, posiada obszerną listę interakcji. Pacjenci powinni informować lekarzy wszystkich leków biorąc je przed rozpoczęciem leczenia z Enablex.

Rozważania

Zarówno alkoholu i kofeina zostały powiązane z moczu. Z tego powodu, pacjenci nie powinny spożywać albo alkohol lub kofeinę stosując Enablex tak, aby nie przeciwdziałają pozytywnych skutków leczenia.