adcov.com

Wheatgrass vs. Jęczmień Energii

Trawa trawa pszenicy i jęczmienia są zarówno traw zbożowych, które są bliskimi krewniakami warzywach liściastych. Są one często reklamowany jako idealne suplementy diety dla wszystkiego, od zwiększonej energii zmniejszył szanse na raka.

Korzyści z trawy pszenicznej

Wheatgrass jest rzekomo pomóc w przepływie krwi, trawienia i detoksykacji organizmu. W porównaniu do innych warzyw, to jest bogaty w białka i witaminy E, która przypisuje przy czym uwzględniana jako dodatek napędzającej energię. To jest naturalnie występujących na pastwiskach, ale teraz jest uprawiane i sprzedawane jako sok zdrowia.

Wheatgrass Wady

Wartość odżywcza trawy pszenicznej blednie w porównaniu do innych "super żywności" warzyw, takich jak brokuły i szpinak. Często, trawa pszenicy jest wychwalany za jego zawartość chlorofilu, ale niewiele jest dowodów na poparcie twierdzenia, że ​​chlorofil korzystne ludzkie ciało.

Jęczmień Korzyści

Chociaż istnieje niewielka różnica między trawy pszenicznej i jęczmiennej trawy, jęczmienia może działać jako rodnikowej kolektora. Jest to korzystne, jako że wolnych rodników w organizmie upatruje się często dla wzrostu komórek nowotworowych. Jęczmień znajduje się najbliżej szpinak związków odżywczych i często używa się ich zdolności do działania jako przeciwzapalne. Zawiera białka aminokwasów, które mogą przyczynić się do zwiększenia energii.

Jęczmień Wady

Jęczmień jest bogata w błonnik, które mogą być korzystne albo niekorzystne w zależności od konsumenta. Niektórzy badacze twierdzą, że jęczmień trawa blednie również w porównaniu do tradycyjnych warzyw sałatki, ale spożywanie go w postaci soku jako suplement diety nie jest uważany za potencjalne zagrożenie, chyba że alergie są obecne.

Większa energii

Pomiędzy trawy jęczmienia i pszenicy zielonej, silniejsze kandydatem do zwiększonej energii jest jęczmienia, z powodu wysokiej zawartości włókna. Łączone składniki odżywcze, białka i włókna jęczmienia uczynić go bardziej prawdopodobne kandydatem do zwiększania energii w organizmie człowieka.