adcov.com

Weight Loss Tips

Weight Loss Tips


Zapytaj kogokolwiek, czy mają jakieś wskazówki dla utraty wagi i jesteś prawdopodobnie zarzucany tysiące sugestii sympatyków zmierzających do najnowszej fad diet, szybki, wewnętrznej czystki lub modnej sposób tymczasowo schudnąć. Ale, jeśli porozmawiać z lekarzem, dietetyków i specjalistów zarejestrowanych ćwiczeń, oni wszyscy zgadzają się, że zmniejszenie masy ciała na stałe zależy od coraz więcej ćwiczeń, zmieniając wzorce żywieniowe i zmianę sposobu patrzenia na życie.

Coraz więcej ćwiczeń

Jeśli prowadzi siedzący tryb życia przez większość swojego życia, dodając dawka codziennych ćwiczeń będzie wydawać się nie do pokonania wyzwania. To nie musi tak być. Podobnie jak wszystkie nowe zachowania, trzeba zacząć powoli i swój sposób pracy poprzez serię do uzyskania celów.

Zacznij od pominięcia 20 minut dzień poświęcony ku ćwiczeń i uczestnictwa sportu. Wybierz coś, co lubisz robić, nie jest zbyt trudne, a może jesteś w stanie trzymać. Wykres w linku poniżej ma kilka dobrych miejsc do rozpoczęcia i powie, ile kalorii będziesz poświęcać dla przedziału 30 minut.

Dobry wybór dla wielu idzie. Można chodzić prawie wszędzie w każdym rodzaju pogody, nawet jeśli jesteś w podróży. 200 funtów człowiek może spalić aż 144 kalorii w pół godziny, chodzenie przy 3 mph. Bump prędkości do 4 mph i spalisz 180 kalorii.

Po chodził przez kilka tygodni, spróbuj wydłużając czas chodzenia lub odległość. Zestaw mini-cele dla siebie stylu: "Idę na spacer, aż do końca ulicy przed zawrócić."

Jeśli masz rodzinę lub przyjaciół, które również mogą korzystać z regularnych ćwiczeń fizycznych, ich zapytać, czy chcą przyłączyć się do ciebie na codzienny spacer. Dokonywanie zobowiązanie do innych pomoże utrzymać motywację i będzie łatwiej uzyskać swoje cele.

Spróbuj w tym kilka lekkich ćwiczeń wykorzystujących hantlami. Podczas gdy jest prawdopodobne, że nigdy nie będziesz wyglądać jak budowniczy ciała, budowanie mięśni metabolicznie czynne jest świetny sposób, aby spalić dodatkowe kalorie przez cały dzień.

Zmieniając swoje nawyki żywieniowe

Wielu ludzi, którzy mają nadwagę, ale w ten sposób z powodu błędnych nawyków żywieniowych. Jeden wadliwy nawykiem jest objadanie się. Zajmuje żołądek tak długo, jak 20 minut przed realizuje to już zadowolony i pełen zanim wysyła sygnał do mózgu. Jeśli nadal jeść dłużej, prawdopodobnie jeść więcej żywności niż potrzeba.

Rozpocznij z mniejszych porcji, służąc sobie talerz z kuchni. Jeśli jesteś głodny, po zakończeniu pierwszej porcji, to zajmie dodatkowego wysiłku (i czas, aby dać mu trochę myśli), zanim wrócę do sekund.

Większość metod odchudzania wymaga, aby ważyć jedzenie i zapoznać się z jego treścią poprzez czytanie etykiet, opakowań. Podczas pomiaru na myśli wszystko przed jedzeniem nie może odwołać się do Ciebie, jest możliwe dokładne oszacowanie wielkości służących za pomocą obiektów jesteś już znane. Na przykład, jedna porcja naleśnik jest o wielkości płyty CD z muzyką. Pieczone ziemniaki jest średnio o wielkości pięści. Uncja orzechów lub cukierka jest równoznaczne z niewielu.

Inny sposób patrzenia na życie

Czy wybrać się na program odchudzania przewidywanie rzeczy, które masz zamiar stracić? Jeśli tak, spróbuj myśleć o utracie wagi w bardziej pozytywnym świetle, skupiając się na tym, co masz zamiar zdobyć: więcej energii, wytrzymałości, koncentracji i sprawności. Zamiast mocowaniu stając cienkie, czekamy na coraz bardziej zdrowe.

Jeśli okazało się, że można jeść, aby przezwyciężyć depresję, nudę, złość, lonliness lub stres, może warto spojrzeć na uzyskanie pomocy od stylu życia doradcy pomogą Ci zidentyfikować wyzwalacze, które sprawiają, jesz. Często wyrusza na dodatnią programu zdrowia i kondycji będzie mieć znaczenie w świecie i daje pychological impuls, że trzeba.