adcov.com

Weight Loss Plan dziecko

Teraz, że Twój piękny pakiet radości jest w końcu tutaj, jesteś obolała, aby pozbyć się ciężaru, który zapakowany w czasie ciąży. Z błogosławieństwem lekarza, trochę determinacji i niektóre planowania, utraty wagi dziecka jest bardzo prosta.

Oszczędzał Yourself

Chcesz wagi off teraz, ale trzeba pamiętać, że to trwało od 9 miesięcy do uzyskania wagi, więc nie może stopić się z dnia na dzień. Kiedy zrozumiesz, że traci cały ciężar może trwać do 1 roku, można przystąpić do opracowania planu ataku schudnąć powoli i zawsze.

Po porodzie jest kuszące krach diety, ale nie tylko będzie pozbawienie organizmu niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do wyleczenia po porodzie, ale jeśli jesteś opieki, dziecko nie otrzyma korzyści z karmienia piersią.

Ponadto, jest powolna utrata wagi jakości utrata wagi. Kobiety, które schudnąć na stopniowe okresie odpowiednim do ćwiczeń i zdrowej diety wydają się utrzymać ją w porównaniu do tych, którzy drastycznie ograniczyć kalorie przez ograniczony okres czasu.

Plan posiłków

Teraz, że dziecko jest tutaj, jesteś bardziej zajęty niż kiedykolwiek i są ciągle na wezwanie. Dni zalegania w kuchni tworząc nowe dzieło są na na razie, więc planować i przygotowywać posiłki w czasie drzemki, aby można było pobrać zdrowe jedzenie, gdy jesteś głodny.

Jeść rozsądnej diety, przesiąkniętego mnóstwo warzyw, owoców, pełnego ziarna, orzechy, oleje i chude mięso. Usuń cukru i alkoholu z diety; to doprowadzić do opróżnienia dodatkowych kalorii.

Wybierz się jeść co najmniej 1500 kalorii dziennie, jeśli nie jesteś pielęgniarstwa i 1800 dni dla karmiących mam. Zaplanuj śniadanie, obiad, kolacja i trzy przekąski podczas drzemki dziecka. Będziemy chcieli, aby stworzyć posiłki, które można podgrzać w kuchence mikrofalowej szybko lub spożywane na zimno, jeśli to możliwe.

Na przykład, aby uzyskać 1500 kalorii, można mieć płatki owsiane i jagody stali krojony na śniadanie, małe jabłko i naturalne masło orzechowe dla porannej przekąski i sałatki ze szpinaku niskotłuszczowy sos do obiadu. Mid-podwieczorek może być ciąg i pokroić ser marchew następnie 3 uncje grillowanego kurczaka, 2 szklanki mieszanych warzyw i małe pieczone ziemniaki na obiad. Mają 2 lub 3 szklanki powietrza-trzasnął popcorn jako wieczorny przekąskę.

Przyjęcia nowego stylu życia

Nie jesteś po prostu staramy się zdjąć ciężar dziecka, ale raczej integrację nowego, zdrowego stylu życia, dzięki czemu można być energiczna mama. Aby zbić wagę i utrzymać zdrowy blask, nadal po rozsądnej programu długo po waga spadła.

Kiedy lekarz daje zielone światło, dodać ćwiczenia do dnia. Kupić wózek dla dziecka do joggingu i wziąć dziecko na jogging na świeżym powietrzu. Jeśli musisz zostać w domu, biegać na bieżni lub zakupu treningu DVD, które można zrobić w czasie drzemki.

Po chwili pojawi się nowy pan, że prawdopodobnie będzie zdrowsze i silniejsze, niż pre-kochanie. Pamiętaj, że jedzenie zdrowsze i ćwiczenia nie tylko dlatego, że chcesz schudnąć, ale także dlatego, że wkrótce będzie gonić ciekawy maluch wokół!