adcov.com

Wczesne objawy Będąc w ciąży

Kobiety, które podejrzewają, że są w ciąży często przesady objawach, które mogą ujawnić, czy są, czy nie są. Istnieje wiele stron internetowych i forów poświęconych wczesnych objawów ciąży oraz kobiet przybywa do tych stron starają się znaleźć odpowiedzi na ich pytanie.

Znaczenie

Wczesne wykrycie ciąży prowadzi do zdrowszych rezultatów, jeśli matka ma odpowiednie kroki w celu zapewnienia prenatalnych zdrowia. To pozwala czas, aby znaleźć się kobiety i rozpocząć położnika otrzymywanie opieki prenatalnej i odpowiedniego czasu zatrzymania szkodliwych zachowań, takich jak palenie, picie alkoholu lub narkotyków.

Rama czasowa

Owulacja występuje mniej więcej w połowie miesięcznego cyklu miesięcznego kobiety. W przypadku ciąży występuje, plemniki muszą zapłodnić jajo w czasie owulacji, a następnie jajka musi zaszczepić w wyściółce macicy. Dzieje się to w ciągu kilku dni po owulacji. Mając to na uwadze, kobieta jest technicznie ciąży dwa tygodnie przed jej następny okres jest należny.

Identyfikacja

Wczesne objawy bycia w ciąży są łagodne i można przypisać konkretnie do ciąży. Te objawy to wzdęcia, niestrawność, zmiany nastroju, tkliwość piersi, zmęczenie i skurcze. Czasami te objawy są bardziej nasilone, ale czasami płacić większą uwagę zwiększa percepcję objawów, dzięki czemu wydają się bardziej dotkliwe, gdy są takie same, jak zawsze. Nieodebranych okres jest zwykle pierwszym prawdziwym objawem ciąży.

Rozważania

Mimo, że większość kobiet nie stać się ich okres, gdy są w ciąży, niektóre kobiety mają nadal mieć miesięczne krwawienie. Plamienia jest bardzo powszechne, szczególnie w czasach pierwszym okresie po wszczepieniu. Większość czasu krwawienia w czasie ciąży, jest lżejszy niż normalne cykle.

Nieporozumienia

Wczesne objawy ciąży różnią się od osoby do osoby, a są tak podobne do napięcia przedmiesiączkowego (PMS) i regularne oznaki zbliżającej się miesiączki, że tak naprawdę to nie sposób powiedzieć. Podczas gdy niektóre objawy pojawiają się podczas ciąży, aby zwiększyć, często jest to taki mały wzrost, że rozróżnienie między nimi jest prawie niemożliwe.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Większość testów ciążowych dostępnych wykrywa ciążę przed pierwszym nieudanego okresu przez testowanie hCG (ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej) w moczu. Badania krwi na hCG są dostępne przez zleceń lekarskich. Badania krwi hCG ilościowe mają prawie 100 procent dokładne dla określenia ciążę w ciągu kilku dni po implantacji zarodka z macicy, co jest zwykle ponad tydzień przed właściwym cyklu menstruacyjnego. Badania jakościowe hCG po prostu przetestować hCG powyżej określonego poziomu, a tylko pozytywnych lub negatywnych wyników.

Ostrzeżenie

Jeśli ciąża jest możliwość, umówić się z lekarzem. Badania krwi i moczu wyklucza żadnych wczesnych problemów i USG może pomóc lekarza, czy są jakieś problemy. Płodność narkotyków może powodować fałszywe testy ciążowe pozytywne, więc skontaktować się z lekarzem, jeśli używasz leków na płodność ciążę.