adcov.com

Ważne Role szpitalu pielęgniarek

Ważne Role szpitalu pielęgniarek


Prawie każdy, kto odwiedził lekarza lub szpital otrzymał opiekę od dyplomowanej pielęgniarki. Szpitalu pielęgniarek mają szeroką gamę ważnych ról, od obowiązków administracyjnych procedur opieki medycznej. Pielęgniarki szpitalne często specjalizują się w określonej dziedzinie szpitala, takich jak pediatrii, położnictwa lub medycyny ratunkowej. Pielęgniarki pracują w połączeniu z lekarzy, aby zapewnić pacjentom regimented opieki medycznej.

Dyrektor Opieka

Zgodnie z przepisami federalnymi, szpitale, które przyjmują pacjentów Medicare musi mieć dyrektora usług pielęgniarskich. Dyrektor musi być pielęgniarka, która określa liczbę pielęgniarek potrzebnych do opieki w różnych częściach szpitala. Dyrektor jest odpowiedzialny za to, że szpital ma wystarczającą ilość pielęgniarek odpowiednio dbają o wszystkich swoich pacjentów.

Prace administracyjne

Pielęgniarki szpitalne często wykonują pracę administracyjną, jak zapisywać objawy pacjenta, nagrywanie historie medyczne, wyniki badań medycznych nagrywania, organizując konsultacje z lekarzami, a odpowiedzi na pytania pacjentów przez telefon.

Znieczulenie

Certyfikowane pielęgniarka anestezjologów (cRNA) zapewnić znieczulenie do pacjentów szpitali, według Amerykańskiego Stowarzyszenia Nurse anestezjologów. Te pielęgniarki mają zaawansowane szkolenie i są w stanie podać znieczulenie w taki sam sposób, jak anestezjolog będzie. CRNA pracy z lekarzy, dentystów i innych pracowników służby zdrowia.

Pielęgnacja noworodków

Ważne role pielęgniarek szpitalnych należą noworodków i niemowląt opieki, zgodnie z National Association of noworodków pielęgniarek. Noworodków pielęgniarki pomagają dbać o dzieci w oddziale intensywnej opieki noworodków w szpitalach i zapewnienie wsparcia i opieki dla swoich rodzin.

Rada

Pielęgniarki udzielają porad dla pacjentów i rodzin pacjentów, zgodnie z US Bureau of Labor Statistics. Ta rada może zawierać różne tematy, w tym, jak leczyć choroby lub urazu, jak opiekować się chorym dzieckiem, kiedy do podjęcia leczenia, porady dietetyczne, porady do ćwiczeń i pomaganie rodzinom poradzić sobie emocjonalnie z trudów bliskiej osoby jest.

Procedury medyczne

Zarejestrowanych pielęgniarek wykonywania różnych procedur medycznych w szpitalach i innych placówkach opieki, zgodnie z US Bureau of Labor Statistics. Wykonują one zadania jak wychodząc IVS, podawanie leków, wkładając cewniki i opieki nad pacjentami po operacji.

Inne Pielęgniarki szpitalne

Pielęgniarki szpitalne z zaawansowanego szkolenia obejmują pielęgniarki praktyków, specjalistów, pielęgniarki, klinicznych Certified pielęgniarki Położne i certyfikowane pielęgniarka anestezjologów.