adcov.com

Wazektomia Alternatywy Odwrócenie

Wazektomia Alternatywy Odwrócenie


Odwrócenie wazektomii jest bardziej inwazyjny zabieg chirurgiczny niż oryginalny wazektomii. Ma stosunkowo niski wskaźnik sukcesu, z około 40 procent mężczyzn stwierdzając, że mają niewystarczające spermy liczy 12 miesięcy po zabiegu. Na szczęście, istnieją alternatywy dla odwrócenia wazektomii, które mogą prowadzić do sztucznego zapłodnienia nawet udane po nieudanej operacji odwrócenia.

Rozważania

Każda metoda zapłodnienia bez odwrócenia wazektomii polega na pewnego rodzaju operacji i długą i emocjonalny okres testowania leczenia bezpłodności i sztucznych prób zapłodnienia. Firmy ubezpieczeniowe następujące operacje fakultatywne, co znacznie zwiększa koszty operacji. Aby zwiększyć szanse powodzenia płodności, zarówno partnerów, którzy starają się o dziecko powinny zostać poddane zabiegom z płodnością.

Rodzaje

Istnieją alternatywy dla odwrócenia wazektomii. W Vasoepididymostomy, chirurg ponownie łączy VAS do kanalików najądrza, aby umożliwić prawidłowy przepływ plemników. Wiele microsurgeons nie oferują tej skomplikowanej procedury jednak, można produkować komplikacji. Przed wazektomia nawet występuje, plemniki mogą być przechowywane w banku płodności, a później wykorzystywane w sztucznej inseminacji. Dawców spermy mogą być pomocne przy nawożeniu, nawet w przypadku częściowo nieudanej odwrócenia wazektomii.

Rama czasowa

Vasoepididymostomy trwa około 12 miesięcy, aby odzyskać od. Okres rekonwalescencji jest podobny do konwencjonalnego odwrócenia wazektomii. Pacjent zostanie poproszony o dostarczenie próbki spermy regularne całego tego okresu, w celu ustalenia, czy operacja była skuteczna. Jeśli spermy okazuje się być dostatecznie wysokie, aby nawożenie, większość tych pacjentów będzie w stanie odtworzyć bez pomocy przy końcu tego okresu.

Expert Insight

Sperma aspiracją jest inną techniką, która może pozwolić mężczyzna z wazektomii mieć dzieci. Dzięki tej procedurze, sperma jest pobierany bezpośrednio z jądra mężczyzny, a następnie wykorzystywane w sztucznym zapłodnieniu procedury. Ta ma stosunkowo niski współczynnik powodzenia około 20 do 35 procent, w zależności od powodzenia procedury nawożenia. Proces jest bardzo kosztowne, czasochłonne i emocjonalnie wyczerpująca. Posiada również niższy całkowity wskaźnik sukcesu niż odwrócenia wazektomii.

Korzyści

Te alternatywy dla większości powinien być stosowany tylko w przypadku licznych nieudanych operacji odwracania wazektomii. Sztuczne zapłodnienie ma niski ogólny wskaźnik sukcesu i ma znaczne dodatkowe koszty. W przypadkach, w których obie strony pary są zaburzenia płodności, rygorystyczne zabiegi są wymagane dla obu partnerów, aby zwiększyć szanse na udane poczęcie. Prawdziwe korzyści możliwych do określenia, jednak, jak te wazektomii odwrócenie dostarczają nowych alternatyw nadzieję wielu par, które w przeciwnym razie nie mają zdolności do wprowadzenia dzieci w świat.

Korzyści