adcov.com

Wąż Olej do raka skóry

Wąż Olej do raka skóry


Kilka pozwy zbiorowe zostały złożone w 2006 roku przez powoda twierdząc, że najwięksi producenci przeciwsłoneczne byli winni sprzedaży oleju węża do niczego nie podejrzewających klientów. Powodowie twierdzili, że twórcy przeciwsłoneczne zwieść ich wierzyć filtry przeciwsłoneczne chronione je przed promieniowaniem UVA i UVB, ale nie jest w rzeczywistości tylko UVB i brak ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA. Te pozwy były oddzielane i jest obecnie częścią postępowania z powództwa grupowego.

Znaczenie

Według artykułu Associated Press w dniu 24 kwietnia 2006 roku, jak podano na msnbc.com dziewięć pozwy zostały złożone przed producentów ochrony przeciwsłonecznej, w tym Coppertone i Neutrogena. Kombinezony twierdzą, że marketerzy przeciwsłoneczne byli winni mylącymi przez zwodnicze reklamy powodując konsumenci błędnie wierzą, mogą wytrzymać długotrwałego przebywania na słońcu przy użyciu filtrów przeciwsłonecznych. Los Angeles adwokat w pozwie przeciwko firm ochrony przeciwsłonecznej, zwany produktów ochrony przeciwsłonecznej "olej wąż." Naszego stulecia

Historia

Stosowanie oleju węża ma swoje korzenie w medycynie wschodniej. Jako alternatywnego leczenia medycznego, Chińczycy używali go w celu złagodzenia zapalenia stawów. Wykonane z niewielką ilością minerałów tłuszczowych z węży wodnych, w 19 wieku został wprowadzony do Zachodu przez imigrantów chińskich robotników kolejowych, którzy pomogli zbudować wczesne systemy kolejowe. Te chińscy robotnicy mogą dostarczyły olej węża do kolegów robotników, którzy cierpieli bóle stawów po długim dniu pracy.
W ciągu następnego stulecia, był używany przez "lekarzy" i szarlatan podróżujących sprzedawców oferujących cudowne cudowne leki na niczego nie podejrzewających klientów. Kiedy odkrył, że kupcy nie panaceum alls lub oleju węża w ogóle, ale zamiast kamfora i kwas stearynowy, że nie wydaje się naprawić coś, lekarze i sprzedawcy już uciekli miasto w drodze do con innych.

Nieporozumienia

Ponieważ główną przyczyną czerniaka i innych nowotworów skóry jest ekspozycja na promienie UV bezpośrednio od słońca, wiele osób korzysta na filtrach przeciwsłonecznych w celu zapobiegania chorobom skóry. Producenci i członkowie społeczności medycznej stwierdza skarżący powinien był wiedzieć, że filtr w monoterapii nie wyklucza wystąpienia raka skóry.

Korzyści

Amerykańska Akademia Dermatolodzy oddalił "olej wąż" twierdzi jako nieprawdziwe i nalegał istnieje wiele korzyści z korzystania z ochrony przeciwsłonecznej. Problem, według dermatologicznych profesjonalistów, jest to, że konsumenci nie są używane na tyle produktu, a nie używasz go wystarczająco często. Lekarze stwierdzono, że konsumenci uważają, że zastosowanie filtrów przeciwsłonecznych raz rano może być wystarczająca do trwać przez cały dzień. Jednak długotrwała ekspozycja słońce i pływanie przyczyny ochrony przeciwsłonecznej mijać, i ważne jest, aby regularnie ponownie zastosować w ciągu dnia, lekarze doradzają.

Potencjał

Krem do opalania jest regulowany przez przepisy US Food and Drug Administration w zakresie ponad-the-counter produktów. FDA zaleca również stosowanie go regularnie i obficie, szczególnie jeśli używasz go w cieplejsze dni i wystawione na działanie wody. Korzystanie z ochrony przeciwsłonecznej co najmniej SPF 30 chroni przed rakiem skóry.
Ponadto Federalna Komisja Handlu i FDA mają zarówno uznanych producentów nowych przepisów ograniczających ochrony przeciwsłonecznej do roszczeń dotyczących skuteczności ochrony przeciwsłonecznej do ochrony UVB, ale wiele nowych przepisów nie zostały zrealizowane ze względów wolnego mowy.