adcov.com

Warzywa, które są nie spalić tłuszcz?

Warzywa, które są nie spalić tłuszcz?

Brak warzyw może spalić tłuszcz. Jak bardzo pożywne, niskokaloryczne i żywności często bogate w błonnik, jednak najbardziej wszelkie odmiany warzyw może poprawić kontrolę masy ciała. Świeże warzywa zawierają również bogate ilości wody, co przyczynia się większość, ale nie ma kalorii, a dostarcza alternatyw światła do wyższej kaloryczności, niskie pokarmowych przekąski, takie jak chipsy ziemniaczane i cukierków. Podczas gdy niektóre warzywa zapewniają wyjątkowe korzyści odchudzania z dziećmi, uwzględniają wiele do zdrowej, zbilansowanej diety. W połączeniu z wykonywania rutynowych, takich Posiłki zapewnia bezpieczne i skuteczne metody odchudzania i pobyt pasuje.

Nonstarchy warzywa

Rzuca nadmiar kilogramów wymaga konsekwentnie jeść mniej kalorii niż spalamy poprzez aktywność. Nonstarchy warzywa są jednymi z najniższych kalorii żywności dostępne, co pozwala jeść więcej większość podczas odchudzania. Całe dwa kubki kapusty gotowanej dostarcza zaledwie 70 kalorii - mniej niż kwota w jednym małym śmietany wypełnione cookie. Dwie filiżanki ugotowanego makaronu z sosem, z drugiej strony, zapewnić 360 kalorii. Aby obniżyć zawartość kalorii i składników odżywczych w górę swoje ulubione dania z makaronu, dodać warzywa do pełnoziarnistego makaronu podczas gotowania. Wymiana 1 szklanka sałatki jaj z filiżanki gotowanego kalafiora oszczędza więcej niż 500 kalorii. Dodaj smak do kalafior z naturalnych ziół i przypraw, które są wolne od kalorii. Zielone warzywa, papryka, pieczarki, brokuły, seler, rzodkiewki i szparagi są również bardzo mało kalorii. Mimo, że wyniki badań są mieszane, badania przeprowadzone na Uniwersytecie Purdue w 2011 roku wykazały, że papryka cayenne może pomóc tłumić apetyt i rev swój metabolizm lekko.

Bogaty w błonnik warzywa

Włókna, z których są dwa rodzaje, jest wolny od węglowodanów kalorii, która promuje sytości. Rozpuszczalny błonnik spowalnia trawienie, zapobiega wysokie stężenie cukru we krwi i opóźnia opróżnianie żołądka, i nierozpuszczalny błonnik pozostaje w jelitach dłużej - atrybutów, które promują poczucie sytości. Dobrym źródłem błonnika rozpuszczalnego m.in. soczewica, suszone groch, ogórki, marchew i seler. Cennych ilości błonnika nierozpuszczalnego, wybrać fasolkę, cukinię, ciemne zielone warzywa, cebulę i ogórki. Większość warzyw, zawiera jednak pewną ilość włókien obu form. Pół szklanki gotowanych brukselka, słodkie ziemniaki, okra lub groszek dostarcza o 4 gramów błonnika. Sama część wielkości gotowanych buraków, marchwi i fasoli szparagowej dostarcza około 2 gramów. Rośliny strączkowe są najbogatsze źródła włókien naturalnych. Jedna filiżanka gotowanej soczewicy lub czarnej fasoli dostarcza ponad 10 gramów.

Utrata wagi Przyjazne Przygotowanie

Czy twoje warzywa surowe, gotowane na parze, z grilla, pieczone lub gotowane, unikając przywieraniu, co może obniżyć ich poziom niektórych składników odżywczych, takich jak witaminy C, aby zapobiec nadmiernemu kalorii i niezdrowego tłuszczu w daniach wegetariańskich, ograniczenia lub uniknięcia składniki tłuszczowe, takie jak kremowy sosy, ser cheddar, ranch dressing i masłem. Wykorzystywać niewielkie ilości zdrowych źródła tłuszczu, takie jak oliwa z oliwek, a nie. Do odchudzania dogodnych przyjaznych przekąski, zachować świeże cięte warzywa w pojemnikach jedno-size w lodówce. Pieczone warzywa, takie jak rozdrobnione kapusta i słodkie plastry ziemniaków przyprawione ziołami, zapewnić pożywne alternatywy dla precle i frytki. Warzywa w puszkach są użyteczne opcje, gdy świeże i mrożone nie są dostępne, mówi Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, ale aby uniknąć nadmiaru sodu, wybrać, soli nie dodaje się odmiany.

Tworzenie zdrowej równowagi

Zdrowe odchudzanie dieta zawiera równowagę wszystkich makroskładników odżywczych - węglowodanów, białka i tłuszczu. Aby spełnić resztę swoich węglowodanów potrzeb, jeść różnorodne świeże owoce i produkty pełnoziarniste, takie jak owies, brązowy ryż i quinoa. Dla białka, polegać na żywności o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych, takich jak ryby, jogurt o niskiej zawartości tłuszczu lub bez skóry, soja białe mięso drobiowe. Zdrowe źródła tłuszczu to tłuste ryby, takie jak łosoś, awokado, orzechy i nasiona. Pozytywnych cukru we krwi, części i masy kontroli, należy użyć metody posiewu, wypełniając połowę swoich płyt posiłków ze świeżych lub gotowanych warzyw, jedna czwarta z zdrowe skrobi, takich jak dziki ryż, a jedna czwarta z takich źródeł białka, jak ryby. Ponieważ tłuszcze są kalorie,, skromne porcje - jak mżawka oliwy z oliwek - do każdego posiłku na ogół wystarcza. Kiedy poddać się słodyczy, skrobi niskiej włóknistych lub smażone żywności, zachować swoje porcje małe.