adcov.com

Wartość Masonic Ring

Wartość Masonic Ring

Masonic ring oznacza kilka rzeczy do użytkownika. Przede wszystkim to symbol biernego i przypomnienie zastaw i obietnica, którą dał do braterstwa. Istnieje wiele stylów i symbole, które mogą być wybrane. Nie ma standardowych pierścieni i użytkownika można wybrać projekt i symbole, aby wyświetlić. Jednakże powszechnie uznane, że jeśli jest noszone masonic ring, na okaziciela jest prawda Mason.

Historia

Masońskie pierścienie mają nie znanym pochodzeniu, a nawet organizacja ma historię, która poprzedza oficjalne pierwsze spotkanie Grand Lodge w Londynie w czerwcu 1717. Masoni nie muszą nosić pierścień, jednak tylko Mason powinien nosić bo to symbol przynależności do bractwa i zastaw użytkownika dokonał.

Projektowanie

Jako źródło dumy i zewnętrznych symboli, masoński pierścień można wykazać kilka rzeczy: członkostwo w braterstwa, typ Lodge jest członkiem rytu, on przeszedł przez i poziom murarskie osiągnął, między innymi. Te rzeczy są odzwierciedlane w projekcie. Rzemieślnicy tworzyć pierścienie masonic lub użytkownika można zaprojektować jeden, który jest zwyczaj ring. Zazwyczaj masonic ring jest złota do symbolizować zarówno wysokiej wartości należących do bractwa i czystość intencji użytkownika. Kamienie może wahać się od szkliwa niebieskie diamenty i inne kamienie szlachetne. Niebieski jest znaczący kolor, ponieważ reprezentuje kilka rzeczy do mason i jest wspólnym tematem w masonic pierścieni. Symbole square i compass występują prawie zawsze jako "narzędzia" Mason, i różnych obrządków można wykazać na ring, Scottish Rite, lub Eastern Star. Istnieją różne stopnie masonerii i Mason często wybierają się do wyświetlania tego stanu gdzieś na ringu.

Ideologii

3 szkieletem zasad nauczania masonic są braterskiej miłości, pomocy i prawdy. Pierścień symbolizuje nie tylko zobowiązanie do tych zasad, ale to jest zewnętrzny znak że użytkownika zobowiązała się do jego szczególnych lodge, jego braci i przekonań o organizacji. Pierścień jest symbolem starożytnej dowód kultu, i w małżeństwie, masoński pierścień oznacza braci uroczyste zobowiązanie do przestrzegania tych zasad.

W którą stronę?

Jak to nie standard projektowania lub noszenie pierścienia, nie jest żadnym określonym porządku, jak Mason powinien nosić go i ma dyskusji nawet wśród Bractwa, które jest prawidłowy sposób. Symbole square i compass są w samym sercu tego problemu, i jednej z ten najliczniejszy często omawiane aspekty masonic ring. Niektóre polecam użytkownika wyświetlacz pierścień z punkty compass skierowane do siebie przypominają mu jego zobowiązania. Inni sugerują, że noszenie ich wskazał na zewnątrz jest symbolem jego autentyczności jako Mason.

Pieczęć stanowa rozróżnienie

Niezależnie od konstrukcji, kierunek kompas zawsze wskazuje, obrzęd lub stopień wyświetlane, masoński pierścień oznacza jedno główne do użytkownika lub tych, którzy świadkiem jego łożyska--wartość użytkownika jako członek bractwa i jego znaczenia we Wspólnocie. Jako organizacja, która promuje braterstwa, wsparcie i dzieła charytatywne nie można zaprzeczyć, że określenie Mason przez jego symboliczny pierścień przynosi poziom znaczenie i szacunek dla użytkownika. W historii kradzież SYGNET często było karane śmiercią. Prawdziwą wartość masonic ring jest pieczęć autentyczności że użytkownikiem jest, w rzeczywistości, Mason i zdobył prawo do wyświetlania tego symbolu.