adcov.com

Wanny z hydromasażem i podrażnienia skóry

Wanny z hydromasażem i podrażnienia skóry


Można zachować jacuzzi "zdrowy" przez odpowiednio równoważąc chemię w wodzie tak, że gorące użytkownicy tub zachować zdrowie, jak również. Aby uniknąć podrażnienia skóry i innych związanych z tym problemów, jacuzzi musi być traktowane do obsługi zanieczyszczenia, które mogą być uwalniane do wody z potu ludzi, olejki do ciała, kosmetyki, dezodoranty, a nawet mydła. Ponadto, woda musi być dostosowana do sprawdzania poziomu pH i dezynfekujące do zwalczania glonów i pleśni.

Podrażnienie skóry z chlorem

Wody w gorącej kąpieli wymaga zastosowania środka odkażającego do zabicia bakterii. Chlor jest tradycyjnie stosowana w wannie z hydromasażem i basen sanitarnych. Jednak, brom stał się popularnym substytutem chloru, ponieważ ma mniej nieprzyjemny zapach i powoduje mniejsze podrażnienie skóry i oczu. Jeśli używasz dezynfekcji chlor, przejść do bromu. Jednak nigdy nie używać zarówno chlor i brom razem w wannie z hydromasażem, a nie pozwolić im wejść w kontakt ze sobą zewnątrz wanny, jak reakcja chemiczna może spowodować pożar.

Wanna z hydromasażem Wysypka

Gdy substancje chemiczne w jacuzzi nie zabić wszystkie bakterie, zakażenie może się w nazwie zapalenie mieszków włosowych. Zakażenie powoduje zapalenie mieszków włosowych. Dzieci wydają się być bardziej podatne na tego wysypki niż dorośli, a ponieważ mężczyźni często mają mniej wilgoci w skórze, niż kobiety, oni też są bardziej narażone na zapalenie mieszków włosowych. Ta wysypka często leczyć bez leczenia w ciągu tygodnia do 10 dni. Uporczywe przypadki, jednak mogą wymagać antybiotyk doustny lub kortykosteroidów zastrzyk od lekarza. Osoba cierpiąca na ten hot tub wysypka powinni unikać wanna i podjąć tylko chłodne prysznice i kąpiele, aż stan zniknie.

Wyprysk Podrażnienie

Ludzie z wypryskiem, suchą, swędzącą chorobę skóry, może wystąpić kwalifikowany flare-up po kąpieli w wannie z hydromasażem. Ta sucha skóra flare-up jest spowodowane skóry uszkodzonej do zatrzymywania wody, a nie dlatego, że brakuje oleju, jak można by podejrzewać. Oczywiście, jeśli wystąpi ten stan, należy przerwać korzystanie z wanny z hydromasażem i skonsultować się z lekarzem.

Podrażnienie Skóry zmiany

Wszelkie zmiany lub zakażonych otwarte cięcia na ciele może być podrażniona przez wyścigu w wannie z hydromasażem. Nieprawidłowy poziom odkażający, out-of-równowagę poziomu pH lub zanieczyszczenia w wodzie może wpływać na te warunki skóry.

Podrażnienie oczu i nosa

Skóra nie jest jedyną częścią ciała, które może doświadczyć podrażnienia z wykorzystaniem jacuzzi. Nadmierny poziom odkażający może powodować podrażnienie oczu. Nos i oczy mogą zarówno być podrażniona przez nagromadzenie nadmiaru odkażającego opary, które gromadzą się pod osłoną spa.