adcov.com

Wanna Detox wchłania

Kąpiel do detoksykacji organizmu można zrobić z ziół, soli i niektórych olejków eterycznych. Naturalnie i odtruwa organizm nieustannie przez wątrobę, nerki, węzły chłonne i skórę. Skóra jest największym organem ciała i odtruwa poprzez pocenie. Odwieczna tradycja kąpieli w basenach termalnych lub gorących źródeł wynika, w części, do ich o właściwościach detoksykacyjnych.

Historia

Kąpiel do świadczeń zdrowotnych jest częścią wielu kultur: japoński, rosyjski, turecki, muzułmanin, rzymski, grecki i kultura egipskie używane kąpieli w celu zwiększenia piękno i zwiększyć zdrowia. Minerały w niektórych naturalnych gorących źródeł wulkanicznych były znane przynieść korzyści dla zdrowia użytkowników, od czasów starożytnych. Siarka jest jeden taki element, który został sprawdzony, aby pomóc w detoksykacji, jak również ból stawów i sztywności.

Fakty

Kąpiel do celów detoksykacji jest oparty na idei, że uwolnienie toksyny częściowo przez skórę. Dzięki kąpieli w imbirem, na przykład, wywołać pot jaka przyspiesza naturalną funkcję ciała. Siarczanu magnezu stosuje się siarczan magnezu. Magnez jest pomocne dla złagodzenia zmęczone mięśnie, podczas gdy siarczany okazały się usunąć toksyny z organizmu. Kąpiel w soli Epsom może wyciągnąć toksyny z organizmu, uwalniając zmęczone mięśnie, według Rady Epsom soli. Martwe sole morskie okazały się zawierać siarczany, a także może złagodzić ból mięśni podczas usuwania toksyn. Innym jest odtruwające kąpiel kąpiel używając tradycyjne japońskie wodorosty, które mówi się, usuwa toksyny i zmiękczają i upiększają skórę.

Cechy

Główną cechą każdej detoksykujący kąpieli jest pot. Kąpiele te są zwykle od 20 do 30 minut w gorącej wodzie, a nie dłuższy. Kąpiel powinna być tak gorące, jak można tolerować i kąpiący powinny pozostać tylko w określonym czasie. Po kąpieli, kuracjusz musi leżeć, objęte i pozwala ciału pocić się toksyn. Proces pocenie może trwać do końca i może opuścić kąpiący uczucie osłabienia. Zazwyczaj, głębokiego snu następuje kąpiel detoksykujący.

Korzyści

Kąpiele te zostały wykorzystane przez wieki, aby pozbyć się ciała choroby i leczenia grypy i przeziębienia. Według Rady Epsom soli, siarczanu w soli Epsom będzie wypłukać toksyny, które mogą zwiększyć wchłanianie składników odżywczych, pomagają tworzyć wspólne białka, tkanki mózgowej i białek mucyny i zapobiec lub złagodzić migreny. Moczenie w imbir, oprócz wywoływania potu, aby pomóc w detoksykacji, może również odświeżyć oddech, łagodzi bóle głowy i pomaga zwalczać objawy przeziębienia i grypy.

Przepis

Oto podstawowy przepis na imbiru i soli Epsom kąpieli detox. Dodać około 3 filiżanki startego imbiru i ½ szklanki soli Epsom do gorącej kąpieli. Dla zwiększenia detoksykujący korzyści, możesz dodać 5 kropli kadzidła i 2 krople olejku różanego do kąpieli. Olejki eteryczne takie jak kadzidło, róża, cyprysu, cytryny i pieprzu mówi się, że właściwości odtruwające. Kąpieli przez 20 minut w gorącej wodzie, a następnie przenieść się do cichym pomieszczeniu, w którym można leżeć, owinięta w ręcznik, na co najmniej 1 godzinę.

Rozważania

Gorące kąpiele detoksykujący może wywoływać uczucie zawrotów głowy, bóle głowy, a nawet nudności. Nie pozostają w kąpieli, jeśli zaczynasz czuć się źle. Twoja pierwsza kąpiel może być krótki, 10 minut lub mniej. Imbir może podrażniać skórę, jeśli jest stosowany zbyt wiele. Zacznij ilość zasugerował, lub, jeśli masz wrażliwą skórę, zaczynają się mniej. Zatrzymaj kąpiel jeśli zaczyna podrażnienie skóry.