adcov.com

W jaki sposób podejść do sceny włamaniowy?

W jaki sposób podejść do sceny włamaniowy?


Włamanie jest przerażające doświadczenie dla rodziny do odkrycia. Cały dom może być splądrowany i wielu cenionych mienie skradzione. Jeżeli jesteś licencjonowanym oficer śledczy, można zapewnić, że włamywacz wpadł i że dowody na ich chwytania jest prawidłowo zebrane przy użyciu procedur dochodzenia zgodnie z amerykańskim Departamentem Sprawiedliwości i Federalnego Biura Śledczego.

Instrukcje

1 Wejdź na scenę dokładnie, pamiętając, że sprawca może być nadal wewnątrz mieszkania. Szukaj każde pomieszczenie i obudowę w domu dla podejrzanego i pokrzywdzonych.

2 Tape się wejść do mieszkania za pomocą taśmy przestępczości scena i towarzyskie żadnych ofiar ani gapiów na zewnątrz mieszkania.

3 Poszukaj żadnych śladów, które rozpoczynają się w przedpokoju i po perpetratorâ € ™ s ścieżkę. Zwróć szczególną uwagę na jakiekolwiek włosów, włókien, ślady, krew i odciski palców, i zbierać wszystko, co można znaleźć natychmiast. Umieść wszystkie dowody do oddzielnych worków i koperty z tworzyw sztucznych.

4 Spacer ofiar po domu, jeden po drugim, prosząc ich, aby zwrócić uwagę na coś, że brakuje lub został zakłócony. Przypomnij ofiary, aby nie dotykać niczego podczas wyszukiwania.

Wskazówki:

  • Ten artykuł jest przeznaczony dla licencjonowanych policjantów, a nie ogółu społeczeństwa. W przypadku wystąpienia włamania w swoim własnym domu, nie wolno wejść do domu. Zamiast tego, należy skontaktować się z policją i przejdź do neighborâ € ™ s domu lub innym bezpiecznym miejscu w oczekiwaniu na ich przybycie.