adcov.com

W jaki sposób można podnieść poziom HGH?

Gdy próbuje się budować masę mięśniową, jeden z najważniejszych czynników jest hGH lub hormon wzrostu człowieka. HGH jest naturalnie występujących hormonów w organizmie ludzkim, która jest odpowiedzialna za stymulację wzrostu i rozmnażania komórek. Sportowcy i kulturyści często stosują suplementy HGH do zwiększenia masy mięśniowej i zmniejszyć ich poziom tłuszczu podskórnego.

Metody naturalne

Podczas HGH jest naturalnie występującą substancją, organizm produkuje coraz mniej o tym, jak się starzejemy. Około 20 roku życia, ludzkie ciało zacznie produkować o 14 procent mniej HGH dla każdej kolejnej dekadzie; które mogą mieć daleko idące skutki dla stanu organizmu. Istnieje wiele różnych sposobów na zwiększenie produkcji HGH, z których niektóre nie wymagają dodatkowych suplementów lub dużych zmian w diecie.
Jednym z najskuteczniejszych sposobów zwiększania produkcji hGH po prostu utworzyć stały schematu treningu. Regularne ćwiczenia sygnalizuje organizmowi, aby zwiększyć produkcję HGH w ramach przygotowań do przyrostu masy mięśniowej i zwiększenie wydatkowania energii. Chociaż każdy ruch wywoła wzrost HGH, najbardziej skuteczny rodzaj ćwiczeń do tego celu są wysokiej intensywności ćwiczenia aerobowe takie jak bieganie lub jazda na rowerze.
Innym bardzo ważnym aspektem w produkcji HGH jest twój poziom snu. Nieregularne rozkłady snu i duże niedobory snu mogą znacznie obniżyć produkcję HGH w organizmie. Upewnij się, aby dostać szóstkę w Wight godzin nieprzerwanego snu każdej nocy, i zachować stosunkowo regularny harmonogram. Należy pamiętać, że HGH jest wytwarzany przez gruczoł przysadki w początkowych stadiach snu, a proces ten jest łatwo przerywane.
W celu utrzymania ciała w szczytowej formie, jeść zdrową dietę, która spełnia wszystkie Twoje wymagania minimalne dzienne. Musisz niezawodne źródło kompletnego białka dla organizmu do tworzenia HGH, więc pamiętaj, aby mieć zdrowe źródła białka w codziennej diecie, takich jak fasola, ryż, lub chude mięso. Ponadto, tłuszcze nasycone może ciało mniej wydajne w produkcji HGH, więc staram się wyciąć je z diety i zastąpienia ich kwasów tłuszczowych omega-3, takie jak te znajdujące się w ryb i siemienia lnianego.

Suplementy

Istnieje również szereg dodatków dostępnych dla zwiększenia poziomu HGH. Najpopularniejsze metody są zastrzyki i spraye jamy ustnej. Zastrzyki okazały się być bardzo skuteczne w zwiększaniu masy mięśniowej, ale są one bardzo drogie i może być trudno znaleźć lokalizację ich oferuje. Recepta jest wymagana dla HGH, a zastrzyki doprowadziły do ​​szeregu poważnych skutków ubocznych, więc najlepiej jest porozmawiać z lekarzem przed rozważeniem tego sposobu działania.
Spray doustny jest nadal w dużym stopniu w fazie eksperymentalnej. Czasem może to być dostępne bez recepty, ale zgodność z prawem tego działania zależy od lokalnych przepisów. Należy zauważyć, że nie ma żadnych dowodów na aerozolu doustnego, mającej duże, zauważalne efekty. Pewne kontrowersje istnieje otaczający skuteczność i wartość aerozol do jamy ustnej, więc najlepiej jest badać alternatywy lub porozmawiać z lekarzem przed rozważa wykorzystanie go.
Chociaż suplementy mogą pomóc w budowaniu poziom HGH, są bardziej kosztowne i bardziej niebezpieczne niż naturalnych alternatyw, takich jak ćwiczenia, dobry sen i zdrowej diety. Jak zawsze, informowania wszelkich pracowników służby zdrowia o dużych zmian w diecie i aktywności fizycznej.