adcov.com

Vs trawy pszenicznej suchy Świeże

Liści pszenicy jest silnym odtruwa, który jest stosowany do wątroby i narządów zdrowia, w celu obniżenia ciśnienia krwi, zwiększenie metabolizmu w leczeniu wrzodów, łagodzenia bólu i dolegliwości brzucha oraz na zaparcia i biegunki. Wheatgrass jest również używany do odwrócenia raka. Jest on dostępny suszone lub świeże.

Znaczenie

Trawy pszenicznej można spożywać w postaci soku lub wzięte w postaci proszku lub tabletek. Korzyści są takie same, więc forma jest często stosowane ze względu na osobiste preferencje.

Sok

Sok z liści pszenicy jest mieszanina 95% wody i 5% proszku trawy pszenicznej. Ma trawiastym smaku, a więc często miesza się z soku owocowego, tofu, owoce, jogurt lub masła orzechowego. Proszek nie rozpuszczają, tak jeśli sam będzie unosić się do góry. Wystarczy wymieszać i SIP.

Świeżość

Jeden funt świeżej trawy pszenicznej ma 10 uncji soku. Powinny być spożywane szybko po soków najlepszych odżywczych. Jest sprzedawany w zamykanych workach w lodówce. Najlepiej jest przechowywać w temperaturze między 34 a 37 stopni Celsjusza, a najlepiej użyć w ciągu tygodnia od zakupu.

Suche

Suszone trawy pszenicznej jest dostępny w postaci tabletek i proszku. Należy przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu lub w lodówce. Potrwa około dwóch lat od daty zakupu, jeśli jest przechowywany prawidłowo.

Vs sucho Świeże

Odżywczych w postaci wysuszonego pszenicy zielonej jest znacznie wyższa niż w świeżym. Suszone zawiera 25% białka, 0,06% i 2,145 chlorofil, witamina C. Świeże% zawiera 2,8% białka, 0,01% oraz 0,0357 chlorofilu% witaminy C.

Aktywność enzymu

Aktywność enzymu jest wyższa w świeżo wyciśnięty trawy pszenicznej. Zarówno suszone i świeże zawiera silny przeciwutleniacz super-tlenku-nadtlenkowej (SOD). Organizm produkuje wystarczającej ilości enzymów, na własną rękę, więc dodatkowa kwota z świeżo Juiced jest odrzucana jako odpad.