adcov.com

Vs świeży Mrożone trawy pszenicznej

Wheatgrass jest popularny oferując szereg rzekomych korzyści dla zdrowia, i jest dostępny w sprzedaży zarówno świeżych lub mrożonych.

Identyfikacja

Liści pszenicy jest typu traw podobny do jęczmień, żyto lub owies. Jest powszechnie hodowane w domu, jak i po około 10 dniach można wyciąć i sproszkowano w soku do konsumpcji.

Korzyści

Istnieje wiele rzekome korzyści zdrowotne trawy pszenicznej. Ann Wigmore, autor "The Wheatgrass Księgi", mówi, że obniża ciśnienie krwi i zwiększa czerwonych krwinek. Mówi się, że mają wiele pozytywnych skutków dla procesów przemiany materii i gruczołów w organizmie.

Vs świeży Zamrożone

Nie ma dowodów na to, że zamrożenie wheatgrass wpływa na jej makijażu, właściwości lub działania. Istnieje wiele organizacji, które sprzedają i dostarczają zamrożone wheatgrass.

Funkcja

Wheatgrass jest spożywana doustnie w ilości około 2 łyżek. Powszechnie przyjęto jako dodatek ochrony zdrowia i może być dodawane do napojów, takich jak koktajle. Zamrażanie można zmniejszyć smak pszenicy zielonej, lecz zazwyczaj nie jest problemem w liści pszenicy nie są zwykle stosowane jako przyprawy lub wzmacnia smak.

Ostrzeżenie

W 1998 roku, Krajowa Rada Przeciwko Zdrowie Oszustwo sporządziła podsumowanie na temat wykorzystania i skutków trawy pszenicznej. Ustalono, że ich wnioski nie posiadał trawa pszenicy nadmierną ilość składników odżywczych, a niektóre ze zgłoszonych korzyści można najprawdopodobniej przypisać efektowi placebo.

Rozważania

Trawy pszenicznej ma wartość odżywczą, ale należy uznać ziołowy suplement, a nie leczenie dla poszczególnych schorzeń. Zamrożenie nie wpływa na wartość odżywczą, ale naturalne Organizacja Zdrowia Hipokrates Instytut zaleca przed gotowaniem.