adcov.com

Vs alli Phentramin-D

Vs alli  Phentramin-D


W 2009 Trust for America Zdrowia opublikowała raport "F jest na tłuszcz", który stwierdził, że ponad dwie trzecie dorosłych Amerykanów ma nadwagę lub otyłość. Poszedł na powiedzieć dorosłych otyłości wzrosła z 15 procent w roku 1980 do 34,3 procent w 2006 roku na podstawie badań krajowych. Obecnie, więcej Amerykanów jest otyłych niż z nadwagą (32,7 procent), raport stwierdził. Wielu ludzi w Ameryce szukają sposobów, aby schudnąć. Wraz ze zdrową dietą i ćwiczeniami programu, Alli lub Phentramin-D może pomóc w dotarciu do celu odchudzania.

Tłuszczu w organizmie

Twój organizm potrzebuje określonej ilości kalorii do funkcji. Kiedy spożywać więcej kalorii niż potrzebujesz, twoje ciało przechowuje tych kalorii w postaci tłuszczu. Jeśli organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości kalorii, to wtedy będzie korzystać z tych komórek tłuszczowych na energię. Działanie to jest twoja podstawowa przemiana materii.

Jak działa alli

Alli zawiera orlistat składników. Według MyAlli.com, Alli nie wchodzi do krwiobiegu. To pozostaje w przewodzie pokarmowym i wiąże się z enzymu lipazy. Enzym ten jest odpowiedzialny za rozkład tłuszczu w organizmie, aby była ona albo na energię lub przechowywane. Przez wiązanie się lipazy, bloki Alli organizm z absorbujących niektóre z tłuszczu, który spożywamy. Nie blokuje węglowodanów lub białek. Tłuszcz, który jest zablokowany przez Alli jest wydalony za pośrednictwem przewodu pokarmowego podczas wypróżnienia. Alli pomaga schudnąć poprzez blokowanie niektórych tłuszczu jeść i pomaga nauczyć się lepsze nawyki żywieniowe. Producenci zalecają wziąć Alli z posiłkami trzy razy dziennie. Nie należy przyjmować alli na pusty żołądek, ponieważ Alli działa najlepiej w połączeniu z jesz.

Skutki uboczne Alli

Po pierwszym uruchomieniu kuracji mogą wystąpić działania niepożądane, takie jak gaz, luźnych i tłustych wypróżnień oraz wzrost wypróżnień. Są oznaki, że Alli działa i ustąpi po uczą się zmniejszyć tłuszczu, które jedzą. MyAlli.com, że tylko 5 procent użytkowników przerwanie kuracji z powodu niepożądanych skutków ubocznych. Niektóre leki nie mogą być wchłaniane przez organizm tak skutecznie, gdy pacjent przyjmuje Alli. Skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem przyjmowania alli o wszelkich recept może być przyjmujących.

Jak Phentramin-D Works

Według producenta, MaxLabs, Phentramin-D zawiera 1,3-dimetylopentanoamina i 1,3,7 Trimethylxanthine. Phentramin-D ma wprowadzić do krwi i jest metabolizowany przez wątrobę i ponownie wchodzi do krwi do dystrybucji swojego ciała. Składniki aktywne w Phentramin-D akt jak noradrenaliny w organizmie. MaxLabs claimes również noradrenaliny wpływa na organizm poprzez zwiększenie metabolizmu, zwiększenie energii i zwiększenie prędkości, że tłuszcz jest stosowany. Phentramin-D naśladuje działanie norpinephrine zwiększając metabolizowanie tłuszczu i tłumienia apetytu. To pozwala jeść mniej i bardziej efektywnie spalać tłuszcz, tak że nie będą przechowywane przez organizm jako nadwagi. Producenci zalecają wziąć jedną tabletkę 30 minut przed śniadaniem i obiadem z pełną szklanką wody. Phentramin-D może powodować bezsenność, i prawdopodobnie nie powinien wziąć to pod koniec dnia.

Skutki uboczne Phentramin-D

Twórcy zastrzeżenia Phentramin-D, że ten produkt jest bezpieczniejszy niż Phentramin, jednak, jeśli masz choroby serca, wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca, niedoczynność tarczycy, twórcy Phentramin-D radzę nie można wziąć ich produkt. Skonsultować się z lekarzem, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek leki na receptę przed podjęciem Phentramin-D, ponieważ może zaburzać wchłanianie niektórych leków. Działania niepożądane są zgłaszane być łagodne i mogą obejmować suchość w ustach, bezsenność i zły humor. Mogą one odejść raz twoje ciało dostosowuje się do skutków Phentramin-D.

Porównanie

Podczas Alli i Phentramin-D może być skuteczne pomoce dla utraty wagi, ich wpływ na organizm w różny sposób. Należy skonsultować się z lekarzem, aby ustalić, który produkt jest najlepszy dla Ciebie. On będzie wiedział, historię choroby i ryzyka i może pomóc zdecydować, który produkt daje najlepsze rezultaty.