adcov.com

Vasopro & Weight Loss

Mega-Pro produkuje Vasopro efedrynę jako lek rozszerzający oskrzela stosowany w celu łagodzenia duszności spowodowane przez astmę oskrzelową. Efedryna kiedyś cud w wielu składnik suplementów odchudzających, aż dodatek został wyrzucony z suplementów diety przez US Food and Drug Administration. Mimo jego zakazu, efedryna jest nadal dostępne w sprzedaży przez siebie, z Vasopro jest jednym z bardziej popularnych marek, i to jest powszechnie stosowane w domowych kombinacji suplementów spalanie tłuszczu, znany również jako stosy.

Ma Huang

Pierwsze udokumentowane użycie efedryny był w starożytnych Chinach. Ma Huang i efedryny jest substancją na bazie roślin, który był używany do leczenia problemów z płucami. Efedryna jest związek chemiczny uzyskiwany z ziela. Jest to związek chemiczny, który jest powszechnie pakowane i sprzedawane jako lek rozszerzający oskrzela.

Suplementy Odchudzanie

Vasopro i innych marek efedryny mają zdolność do podniesienia wewnętrznej temperatury ciała i tłumienia apetytu, powodując stosunkowo skutecznej pomocy utrata wagi. Efedryna została zawarta w wielu produktach termogeniczne. Termogeniki były wprowadzane do obrotu jako posiadające zdolność do podnoszenia temperatury ciała, a tym samym spalanie tłuszczu.

ECA

Od zakazu, efedryna jest znany być ułożone z kofeiny i aspiryny. Ta szczególna kombinacja dodatków mówi się, że zwiększenie skuteczności dziesięciokrotnie. Standardowe dawkowanie to 25 mg Vasopro efedryny, 200 mg kofeiny i 325 mg aspiryny podejmowane dwa do trzech razy dziennie z posiłkami. Zaleca się, aby nie przyjąć ostatnią dawkę przeszłości godzina siedemnasta, jak wysoka zawartość kofeiny może zrobić dla bezsennej nocy.

Badanie skuteczności

The Journal of American Medical Association stwierdził, że efedryna rzeczywiście wspierać krótkoterminowe utrata masy ciała, ale nie ma jednoznacznych dowodów użycia efedryny w dłuższej perspektywie w zakresie utraty wagi, a ryzyko związane zdecydowanie przeważa nieznaczny spadek masy ciała.

Ostrzeżenia

Znane skutki uboczne efedryny to kołatanie serca, nudności, wysokie ciśnienie krwi, niepokój, drażliwość, zawał serca, udar mózgu, a nawet śmierć, według The Journal of American Medical Association. Te działania niepożądane należy traktować bardzo poważnie, a Vasopro nie powinny być uważane za bezpieczne pomoc odchudzania. Właściwa dieta i ćwiczenia są najbardziej skuteczne sposoby utraty niechcianej wagi. Nie używać Vasopro lub inny produkt efedryny bez świadomości wszystkich nieodłącznych zagrożeń.