adcov.com

Używa do chińskiej Knotweed

Chinese rdest, znany również jako Fo-Ti, wykorzystano w Chinach do wielu celów. Jest on zwykle stosowany w dawkach od 9 do 15 gramów surowego zioła. Brak badań klinicznych obsługuje tej dawki. Chińskie rdest mogą dorastać do 30 metrów wysokości. Ma wynika czerwony i sercowate liście.

Odmładzanie

Miliony ludzi w Chinach korzystać knotweed regularnie do poprawy funkcji wątroby i nerek i oczyszcza krew. Wiele osób również użyć go zwolnić niektóre skutki przedwczesnego starzenia się, takie jak siwe włosy.

Dane zwierząt i innych zastosowań

Chiński rdest jest częścią koktajlu 13-ziołowym, który został częścią studium zabiegów antisenility dla myszy. Wyniki tych badań wykazały pewną skuteczność w spowalniając starzenie się process.People również stosowane knotweed w leczeniu bezsenności, słabe kości, zaparcia i miażdżycy.

Historia

Korzystanie z chińskiej rdestu ptasiego ślady z powrotem do 713 AD Pochodzi z centralnej i południowej części Chin, a także Tajwan. Korzenie 3 do 4-letnich roślin są używane wraz z łodyg i liści. Chińczycy uważają, że jest to jeden z ich wielkich ziołowych toniki, wraz z arcydzięgla, Lycium i panax. Jest on uważany za odmładzające rośliny. Według legendy, starsze i większe korzenie nosić najwięcej energii, i 300-letni korzeń nie daje nieśmiertelność.

Inne zastosowania i informacji

Chiński rdest jest również, że aby zwiększyć poziom płodności i cukru we krwi, jak również w leczeniu anemii i bóle mięśni. Kobiety w ciąży są zniechęceni do korzystania knotweed; jedna kobieta w ciąży zakontraktowane zapalenie wątroby wywołane ziołowy z medycyny wykonane z tej rośliny. Bardzo mało jest dostępne informacje toksykologiczne o rdestu ptasiego. Użyj tego zioła oszczędnie, aby uniknąć uzależnienia od swoich przeczyszczających właściwości.