adcov.com

Używa do chińskich ziół Kulinarnej

Używa do chińskich ziół Kulinarnej


Starożytna chińska kultura odkrył zastosowań dla ziół, które rozszerzają się poza kuchnią. Wiele kulinarnych zioła są wykorzystywane w chińskiej kultury do celów leczniczych. Ludzie, którzy cierpią z powodu szczególnych warunków zdrowotnych może być w stanie zmniejszyć ich objawy wprowadzając konkretne ziołami w diecie, a za pomocą ziół miejscowo.

Chiński Anyż

Chiński anyż jest herb, który jest używany w kuchni, jak i dla jego właściwości lecznicze. Zioło to jest powszechnie stosowane, aby pomóc problemy trawienne, a także może służyć jako środek moczopędny. Anyż herbata jest jednym ze sposobów, aby ludzie zużywają skoncentrowany ilość chińskiej anyż, aby pomóc zrelaksować się żołądek.

Cynamon

Cynamon jest przyprawą, że tradycyjna medycyna chińska opiera się na pomoc z krążeniem krwi. Gałązki i kory cynamonu służą dwa różne cele. Według Instytutu Medycyny Tradycyjnej, gałązki cynamonu, znane jako Guizhi, są używane podczas krążenie obwodowe w organizmie jest słaba. Cynamon, zwany rougi pomaga, gdy cały korpus jest zimny i musi być ogrzewana. Cynamon jest powiedziane, aby pomóc poprawić równowagę i przepływ obiegu w organizmie, a to jest tradycja picia herbaty lub zjeść cynamon tabletka cynamon, aby uzyskać wystarczająco dużo ziół.

Imbir

Imbir jest popularne zioło powszechnie stosowane w kuchni chińskiej, i służy jako homeopatycznego leku na problemy żołądkowe. Zioło jest ostre i pomaga regulować trawienie, trawione pozbyć toksyn i ogrzać ciało. Chińskie zastosowań dla niego to również pomoc w choroby rano, choroby lokomocyjnej i zatrucia pokarmowe. Imbir może być parzona jak herbata lub żucia, aby pomóc złagodzić objawy żołądkowe.

Lukrecja

Lukrecja jest stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej pomaga w trawieniu i zapalenie ciała. Instytut Medycyny Tradycyjnej, mówi, że chińscy lekarze używać lukrecji w leczeniu skurcze mięśni, ból gardła, a nawet może być pieczone z miodem do leczenia chorób zastawek serca. Lukrecji ma być stosowany w małych ilościach, ponieważ zbyt dużo lukrecja może mieć przedawkowanie wpływ na organizm.

Goździki

Goździki są stosowane w medycynie chińskiej jako leczenia doustnego i miejscowego. Olejek goździkowy, który jest do stosowania miejscowego, może złagodzić objawy bóle w organizmie, a także na zęby i dziąsła. Chińscy lekarze stosować olejek goździkowy do leczenia urazów mięśni i ból. Jako leczenia doustnego, ząbek działa dobrze na pomaganiu ludziom w walce z infekcjami i chorobami, takimi jak przeziębienia i grypy, ponieważ zioło zawiera wysoki poziom przeciwutleniaczy.