adcov.com

Uzyskanie wagi zdrowe przekąski

Uzyskanie wagi zdrowe przekąski


W przeciwieństwie do milionów ludzi na utratę wagi podróży, wiele osób stara się osiągnąć coś przeciwnego utraty wagi. Przybieranie na wadze może być z różnych powodów. Na przykład, wiele kobiet próbować przytyć do rowu chłopięcą figurę, której brakuje krzywe. Inne może chcieć uzyskać masę dla celów dodanie większej masy mięśniowej. Mimo przyczyn przyrostu masy ciała, przybiera na wadze nie powinno być o tycia z pustymi, niezdrowych kalorii. W spożywanie odpowiednich zdrowe przekąski, zdrowy przyrost masy jest proste i łatwe.

Orzechy

Orzechy są jednym z najzdrowszych przekąsek, aby dodać do istniejącego schematu nadwagi. Oferta orzechy białka i kwasów tłuszczowych omega-3 w rybach kwasy wspólne. Choć może się wydawać, że orzechy zawierają wiele kalorii, orzechy, takie jak orzeszki ziemne i orzechy włoskie zawierają dużo białka, które pozwolą indywidualne przytyć w porównaniu z białkiem zdrowej żywności, które zawierają nadmierne ilości tłuszczu.

Tuńczyka i krakersy

Tuńczyk jest kolejnym zdrowe przekąski, które każdy gainer waga powinna dodać do swojej listy zdrowej żywności. Jak orzechy i inne ryby, tuńczyk oferuje omega-3 kwasy tłuszczowe i dużo białka, ale brakuje niezdrowych ilości tłuszczu i tłuszczów trans. Co więcej, w połączeniu z tuńczyka z krakersami, które w odróżnieniu od białego chleba, składają się z pszenicy, mogą dodać na zdrowych ilości masy. Combo białka i pszenicy dokonać dynamicznego pary wagą zyskuje przekąski dbających o zdrowie.

Jogurt owoce wypełnione

Jogurt owoce wypełnione, który zawiera mleko zamiast chudego mleka zrobić giętki dodatek do planu posiłków Wszelkie Waga GAINER. Jogurt zawiera białko i wapń, które dodać do masy i objętości. Choć spotykane mity wskazują, że owoc jest tylko przyjacielem Dietera, to jest po prostu nieprawda. Owoc zawiera zdrowe cukry nieprzetworzone, które uwalniają się do organizmu jako zdrowej wagi, ponieważ jest naturalnie występującym produktem. Razem, owoce i jogurt wielki arsenał mieć w żywności wagą zyskuje, a one są tak pyszne, jak są pożywne.

Dark Chocolate

Ciemna czekolada nie może wydawać się idealnym zdrowe przekąski; jednak według allchocolate.com, ciemna czekolada zawiera przeciwutleniacze i ma korzyści sercowo-naczyniowych. Ponadto, ciemna czekolada jest jak każdy inny czekolady; jest ładowany kalorii. Ze świadczeń zdrowotnych i kalorii, to przekąska ma równy bilans obu zdrowych opcji i możliwości wagą zyskuje. Jednak, ponieważ niektóre ciemna czekolada zawiera dodatkowe ilości cukru, to byłoby idealnie, aby spożywać je z umiarem.