adcov.com

Uzdrawianie magnetyczne

Terapia magnetyczna jest alternatywną techniką uzdrawiania, która ma na celu poprawę przepływu krwi. Chwalony przez jednych i zakwestionowany przez innych, to jest praktyka stosowania statycznych pól magnetycznych, aby naprawić problemy chemiczne lub fizyczne ciała. Wiele z jej elementów nie są naukowo wiarygodne, ale lekarze twierdzą, że jej magnesy mają bezpośredni wpływ na białka hemoglobiny krwi.

Historia

Magnesy są w użyciu od początku cywilizacji, i były używane przez egipskiego, hebrajskiego, arabskiego, chińskiego i kultur przez wieki greckich. Legenda głosi, że Kleopatra sama sobie amulet magnetycznej na czole wywołać szyszynkę w mózgu i zachować jej młodzieńczy.

Po wojnie domowej, korzystanie magnes stał się popularny w Ameryce i urządzenia magnetyczne były widoczne wszędzie z katalogu Sears do tekstów medycznych. Terapia magnetyczna zaczęła tracić swój urok, gdy przemysł farmaceutyczny zagrzmiał, ale to teraz powróciły jako konsumenci rosną sceptyczny przepisanych leków i zwraca się coraz więcej leków i alternatywnych podejść.

Jak to działa?

Magnesy są zasilane przez wirujące elektrony, które trzymają się pewnych przedmiotów, gdy spotkał się z równą mocą. W terapii magnetycznego, urządzenia elektromagnetyczne umieszcza się na zranionej części ciała, a nawet części ciała, które po prostu potrzebuje impuls energii. Magnesy były stworzone przez naturalne chłodzenie lawa zawierającego żelazo, który przylgnął na pole magnetyczne Ziemi. Dzisiaj, magnesy zostały zintensyfikowane i bardziej skuteczne przez dodanie kombinacji elementów do żelaza.

Uzdrawiające właściwości

Praktycy twierdzą, że terapia magnetyczna magnesy mogą pomóc organizmowi poprzez zwiększenie przepływu krwi, co daje ciała więcej tlenu i pomaga jej odrzucić produkty przemiany materii i szkodliwych substancji chemicznych. Mogą również poprawić przepływ wapnia przyciągając pewne jony, które pomagają leczyć złamane kończyny, jak również utrzymywanie wapnia od artretyczne stawów. Magnesy mogą podobno pomaga produkcję hormonów monitora, który jest połączony z wielu dolegliwości.