adcov.com

Uzdrawianie Gliny

Uzdrawianie Gliny


Stosowania regenerujący gliny ran zewnętrznych i spożywania go do choroby wewnętrznej został powszechną praktyką prehistorycznych ludów tubylczych Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej, starożytni Grecy, Rzymianie, Egipcjanie, Esseńczycy (autorzy zwojów znad Morza Martwego), jak i ludzie Stare Chiny i Arabia. Dzisiaj, sztuka uzdrawiania z tej ziemi jest oficjalnie znany jako pelotherapy. Wykonawczych uzdrowienie użycie gliny całym świecie rośnie z takich aplikacji jak: hydroterapii, balneologii, medycyny naturalnej i medycyny alternatywnej. Zanieczyszczenie świata dalej prowadzi ludzi do zbadania, jak gliniane uzdrawia i oczyszcza poprzez spożycie i miejscowego stosowania.

Historia

Pierwszy dowód terapeutycznych właściwości glinki znajduje napisane na glinianych tabliczkach z Mezopotamii sprzed około 2500 lat pne W 2 wieku naszej ery grecki filozof i lekarz Galen napisał traktat na temat terapii gliny do uzdrowienia wewnętrznego i zewnętrznego. Inne używane w historii glinki lecznicze, w tym 19 wieku niemiecki uzdrowienie całościowe opowiada Sebastian Kneipp i Adolph Just, który trzymał gliny do użytku jako jeden z ich najbardziej cenionych środków, ze względu na naturalne właściwości lecznicze, które zapewnia.
Z najczystszej postaci zielonej glinki pochodzące z Francji, społeczeństwa i kultury nie skorzystało z gliny lecznicze od wieków przez zewnętrzne aplikacje i jedzenia tego związku na dolegliwości wewnętrznych. W I wojnie światowej, z gliny mieszanej francuska musztarda do wojska jadalnych bezpłatnie przechowywać dyzenterii natomiast racje rosyjskich żołnierzy zawierała 200 gramów glinki do leczenia wewnętrznych dolegliwości życia w okopach i ran zewnętrznych walki.

Zielonej glinki

Uzdrawianie gliny jest zielony. Bentonit jest podstawowym zielonej glinki. Bentonit jest w odcieniach ciemnej szarości do ciemno zielony i składa się głównie z montmorylonitu, z niewielkimi stężeniami krystobalitem, zeolitu i kwarcu. W zależności od tego, gdzie depozyty pochodzą z gliny, kwoty tych stężeniach leczniczych gliny różnić. Lokalizacje zielonej glinki świata często biorą na nazwę regionu są odkryte-Bentonit znalezionego w pobliżu Ft. Benton, Wyoming, i Montmorylonit pobliżu regionu Montmorillon we Francji. Największa na świecie depozyt z zielonej glinki leczniczej jest w Bawarii.

Wulkan urodzić Gliny

Wszystkie gliny Popiół wulkaniczny jest uniesiony w powietrze, jak lawa wypluwa z szyszek. Brązowo popiołu osiada na Ziemię, tworząc skałę wulkaniczną, jak twardnieje. Przez tysiąclecia mycia w wodzie w wulkanicznej skale, amalgamaty minerałów formy i części do tych mieszanin rozwijać gliny. Wszystkie gliny czerpie swoje właściwości z odsetek jego składników chemicznych i elementów. Sposób związki te odnoszą się do siebie fizycznie i chemicznie, co odróżnia rodzajów gliny z sobą. Glinek jest wynikiem tego procesu. Składa się z uwodnionego krzemianu sodu, wapnia, glinu minerału smektyt jest źródłem zielonej gojenia gliny.

Uzdrowienie

Zastosowań zewnętrznych dla zielonej glinki do zakażeń skóry obejmują wprowadzenie go na czyraki, egzemy i łuszczycy. Glina jest wykorzystywana w okłady na infekcje oczu, rany, ropnie. Przyjmowaniem uzdrawiającej gliny jako naturalny środek czyszczący rozwija się na całym świecie, jak więcej osób decyduje się włączyć leczenie naturalne i alternatywne do zanieczyszczeń bojowych. Bentonit dodaje się do zanieczyszczonej wody uodparnia się od długiej listy rozmaitych bakterii, dzięki czemu nadaje się do picia. Choć istnieją podstawowe aplikacje dla różnych zastosowań wewnętrznych uzdrowić problemy zdrowotne, jak również rany, wysypki i inne urazy ciała --- jak z uznanych aplikacji, zabiegów medycznych i leków, osoba musi sprawdzić i dostosować ilość i stosowania gliny, aby ustalić, co daje najlepsze rezultaty.

Ochrona przed promieniowaniem

Standardową praktyką rosyjskich naukowców jest zastosowanie bentonitu zielonej glinki do rąk, twarzy i ciała, przed noszenia garniturów promieniowania podczas pracy z materiałami radioaktywnymi. W posprzątać terenu czarnobylskiej, bentonit wykorzystanie wchłania trujące izotopy promieniotwórcze w lewo ze stopu w dół z elektrowni jądrowej. Czerpiąc wiele minerałów wykorzystywanych do suplementów zdrowotnych w celu zwiększenia lepszego życia pochodzi z zielonej glinki.