adcov.com

Uzależnienie od Internetu Zachowanie &

Dla większości, że korzystanie z Internetu w życiu codziennym, jest to narzędzie, aby pomóc w organizacji, edukacji i finansów. Ludzie płacą rachunki online, aktualności badania i dowiedzieć się, jak działa oprogramowanie lub maszynę. Jednakże, istnieje podzbiór populacji, która nie tylko te działania, ale są uzależnieni od sieci społecznościowych, czat i wirtualne światy, które zawierają gry hazardowe online i gier. Istnieją oznaki, że oddzielają średnią przeglądarkę internetową z uzależnionych użytkownika Internetu.

Zaabsorbowanie

Spójrz, jeśli osoba zachowuje się w sposób, gdzie są wstępnie okupowanej z Internetem. Niektóre przykłady to: obawy o gry online, ostatniego doświadczenia chatroom i ciągłych myśli o kiedy wrócić w Internecie.

ADHD

Tajwański badania profilowane w artykule Los Angeles Times wskazał na związek między ADHD u dzieci i Internet uzależnieniu. Osoby z ADHD, które wykazywały znaczną wrogość były może mieć uzależnienie od Internetu. Osób cierpiących na depresję również wystawiał objawy uzależnienia od Internetu. Autorzy badania stwierdzono, że Internet oferuje natychmiastową i szybką reakcję i nagrody. Oferuje on ADHD poszkodowanemu różnorodności działań, tak że nie są one łatwo się nudzić.

Zaniedbując przyjaciół i rodziny

Jednym z oczywistych oznak uzależnienia od Internetu i zachowania jest zaniedbanie. Dotyczy to każdego wciągająca sytuacji, ale jeśli osoba nie zwracając uwagi na potrzeby swoich dzieci i spędzać więcej czasu na pisanie na komputerze, niż rozmawiając, to jest prawdopodobne, wskazanie, że może być uzależniony.

Przebywanie przez dłuższy czas online

Niektóre osoby, które są uzależnione od komputera do działań związanych z pracą, znajdą się na komputerze na długie godziny. Dotyczy to studentów i każdego, w pozycji, która obejmuje badania lub pisania, takich jak blogerów, studentów piszących prace naukowe i osób zainteresowanych w rozwiązywaniu problemu. Jednak różnica między tego typu ludzi i innych uzależnionych od Internetu jest to, że będą one zatrzymać i robić przerwy; będą koncentrować się tylko na zadaniu, a kiedy jest kompletna opuszczą. Uzależniony użytkownik nie zostawiaj komputera na dłuższy czas. Mogą spędzać godziny w Internecie, bez jedzenia, picia lub przejściu do łazienki; mogą także spędzać więcej czasu na komputerze, niż spanie i odpoczynek.

Środki ewakuacji

Większość użytkowników Internetu są również uzależnieni depresji wynika z raportu opublikowanego na internetowej MD. Ludzie uciec do wirtualnego świata, aby uniknąć problemów i radzenia sobie z ludźmi. Mogą to jako pewnego rodzaju rekolekcje. Szkodliwe skutki obejmują wycofanie psychologiczne i fizjologiczne.