adcov.com

Usuwanie ziołowy Brodawka stopy

Usuwanie ziołowy Brodawka stopy


Brodawki podeszwowe spowodowane są zakażeniem wirusowym. Szatnie, łazienki i prysznice, są szczególnie popularne miejsca do kontaktu z tym zakażeniem. Pozbycia się brodawki podeszwowe nie może być bardzo łatwe, i może to zająć trochę czasu i spójności z leczenia. Niektóre ziołowe leczenia stwierdzono bardzo dobrze do usuwania brodawek podeszwowe.

Czosnek

Czosnku mogą być stosowane jako miejscowego leczenia w celu usunięcia brodawki podeszwowe. Istnieje dwa sposoby korzystania z czosnku w leczeniu brodawek. Jednym ze sposobów jest podjęcie ząbek czosnku, pokroić na pół i natrzeć na brodawki. Obejmuje obszar z pomocy zespołu lub taśmą i umyj sobie nogi następnego ranka. Powinieneś zobaczyć wyniki w ciągu dziewięciu tygodni. Można również leczyć brodawki z wyciągu z czosnku, który jest rozpuszczalny w oleju. Zastosuj się do brodawki dwa razy dziennie. Środek ten może pracować w zaledwie dwa tygodnie.

Banan

Banana skórki powinny być cięte do rozmiarów niezbędnych na pokrycie brodawek przed snem w nocy. Umieść skórkę nad brodawką i taśmę w miejscu. Usuń go rano i umyć nogi, upewniając się, że je wysuszyć dokładnie. Korzystanie z tego leczenia każdej nocy na około trzy tygodnie powinno dać dobre rezultaty.

Olejek z drzewa herbacianego

Drzewa herbacianego jest skuteczne leczenie mające na celu usunięcie brodawki podeszwowe, samodzielnie lub w skojarzeniu z leczeniem lub leczenia czosnku banana na odrywanie. W przypadku korzystania zarówno olejek z drzewa herbacianego i albo czosnek lub leczenie skórki banana, zrobić pierwszy zabieg olejek z drzewa herbacianego. Zastosuj kilka kropli olejku z drzewa herbacianego do brodawek każdej nocy. Jak brodawka zaczyna umierać, to zmieni kolor na czarny. Zabieg ten należy powtarzać codziennie, a wyniki powinny pokazać, w ciągu trzech tygodni.

Inny

Zielona herbata ma wiele zalet, w tym są pełne antyoksydantów, aby pomóc w walce z wirusem, który spowodował brodawki. Picie zielonej herbaty lub biorąc go jako suplement może pomóc przyspieszyć usunięcie brodawki podeszwowe.