adcov.com

Usunięcie oko Vein

Czerwone żyłki lub czerwone plamy w oczy może być brzydki, może wpływać na wzrok i może być wynikiem podstawowych problemów medialnych. Aby usunąć lub poddać te czerwone żyłki lub plamy, chirurdzy oka zazwyczaj skorzystać z procedury chirurgicznej udziałem laserów do usuwania żyły.

Poradnik chirurgii laserowej

W prostym sensie lasera o dużej intensywności wiązki energii. Lekarze koncentrują to energię światła na siatkówce, skupiając się bezpośrednio w danym obszarze, bez uszkadzania okolic oka. Laserowy generuje intensywne ciepło wyeliminuje struktur, jak również tkanki związek razem. Aby usunąć żyły na powierzchni oka chirurg może kontrolować długość i natężenie wiązki.

Typowy pacjent i przyczyny

Według Eyecenters.com lasery są stosowane w praktyce optometrii przez około 30 lat, a stają się powszechne w chirurgii plastycznej i korekcji wzroku. Pomimo oka uczucie normalne, może czerwone plamy z współistniejącymi chorobami, które są przyczyną żyły, by stać się bardziej czerwone lub powodując czerwone blotching w oku. Jeśli zauważysz tego, twój okulista powinien przeprowadzić pełną egzaminu siatkówki w celu ustalenia, czy twoje oczy mają prawidłowe krążenie, a jeśli nie, to operacja może Ci odpowiadać.

Częste przyczyny chirurgii laserowej obejmują retinopatię cukrzycową, co jest cyrkulacja żyły problemem pochodną ogólnych problemy cyrkulacji ciała związanych z cukrzycą. Retinopatia cukrzycowa może spowodować wyciek lub żyły do ​​żyły powoduje się pojawiać nowe. Usunięcie tych żyłach jest wspólne lub okulista może po prostu "uszczelnić" żyły. Możesz również związane z wiekiem żyły wyciek, w której lekarz wykona podobnych procedur. Wreszcie możesz mieć grzyby w twoich oczach, że spowodowane blizny i tworzenia dodatkowych żył, które są negatywnie wpływających swoją wizję. Okulista będzie używać lasera usunąć te żyły, jak również.

Chirurgia i uzdrowienie

Nie ma "przygotowanie" do chirurgii oka innego niż okulista zapewniając krople do oczu w celu znieczulenia oczy. Operacja jest bezbolesne i trwa około 30 minut. Twoja wizja będzie rozmyte po operacji, ale powróci do kilku tygodni po zabiegu. Częściej niż nie, pacjenci będą potrzebne dodatkowe zabiegi, aby usunąć żyły powinny choroby przyczyny dodatkowe żyły rośnie w oczach lub istniejących żyłach przeciekać.