adcov.com

Usunięcie brodawki na szyi

Duct Tape

Badania wykonane w 2002 roku w Centrum Medycznym Madigan Army w Tacoma, Washington wykazały, że taśma usunąć brodawki skuteczniej niż ich zamrażania. Taśma powinna w całości pokrywać brodawkę i powinny być zmieniane codziennie. Brodawka zacznie się coraz mniejsze i kurczą się i znikają w końcu w ciągu kilku tygodni. Przerwać stosowanie jeśli zaczniesz dostrzegać uszkodzenia skóry wokół brodawki, lub jeśli zaczniesz odczuwać ból.

Czosnek

Czosnek ma długą historię medyczną i został niedawno uznany za aktywny wobec brodawek u dzieci w artykule opublikowanym w Klinice Dermatologii. Aby użyć czosnku, pokrojone na pół ząbek i wcierać go bezpośrednio na brodawkę przez kilka minut. Pokrywa z bandażem i zrobić to ponownie rano. Być może trzeba kontynuować przez 2 lub 3 tygodni, aby wyniki z czosnkiem.

Zamrażanie

Można kupić specjalnie przygotowaną mieszankę ciekłego azotu ze wspólnego aptece, który jest dość skuteczny w wypalanie brodawek. Aby nagrać brodawki off szyi należy chronić skórę wokół brodawki poprzez stosowanie wazeliny lub innego grubą warstwę ochronną skóry. Używać możliwie najmniejszą ilość ciekłego azotu na brodawki, a następnie przykryć bandaid. Brodawek powinno się biały, a następnie spaść w tygodniu lub tak.

Lekarze

Jeśli nie masz pewności, czy wzrost na szyi jest wart, lub jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub niepokój o usuwania brodawek na własną rękę, należy skonsultować się z lekarzem. Lekarz po prostu zamrozić brodawkę off szyi i daje maści do pocierać w skórę, aby zapobiec nawrotom.