adcov.com

Urazy Shin Szyny

Shin mogą być bolesne i wyniszczające warunkiem. Tutaj badamy piszczele obrażeń szyny i leczenie, które jest najczęściej stosowane w leczeniu tej choroby.

Identyfikacja

Shin łubki urazy są diagnozowane, gdy wystąpi na zapalenie pochewki otaczającej kości w dolnej części nogi. Daje to ból w dolnej części nogi, które mogą być dołączone obrzęk. Inne objawy, które są najbardziej powszechne w shin są lumpy uczucie w mięśniach na kości podudzia, zaczerwienienie na skórze, ból, który pojawia się na początku ćwiczeń i trwa długo po zakończeniu ćwiczeń.

Leczenie

Shin urazy sztifty są najczęściej traktowane z lodem na początku ostrej fazy, aby zmniejszyć ból i obrzęk, ćwiczenia rozciągające i resztę. Po początkowej fazie ostrej, terapia cieplna może być najlepsze dla kontroli bólu. Ćwiczenia dla obciążonych są najlepsze w tym etapie, takich jak pływanie lub jazda na rowerze. Jeśli ból nie ustępuje, to może być konieczne na leczenie od lekarza. Leki przeciwzapalne są często stosowane w celu zmniejszenia stanu zapalnego i znoszenia bólu.

Przyczyny

Shin są często spowodowane napiętych mięśni w dolnej części nogi. Rozciąganie przed treningiem często może pomóc zaradzić. Podczas ćwiczeń, zwłaszcza podczas jazdy na twardych powierzchniach, istotne jest, aby mieć dobry, jakość obuwia. Podczas pracy, często jest to najlepiej do pracy na miękkich powierzchniach, takich jak piasek lub trawę, aby zmniejszyć szok absorbowane przez nóg podczas ćwiczeń.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Shin szyny często powtarzają, nawet po odpoczynku i leczenia. Ważne jest, aby rozciągnąć mięśnie nóg przed rozpoczęciem ćwiczeń, nosić dobre buty podczas ćwiczeń, a nie zwiększać intensywność i czas trwania wysiłku zbyt szybko.

Rozważania

Shin mogą być bardzo bolesne i często wymaga leczenia. Może być konieczne, aby uzyskać rentgenowskie lub MRI w celu wykluczenia ewentualnego złamania stres. Większość specjalistów zaleca, aby poczekać aż do ustąpienia objawów przed wznowieniem ćwiczeń. Może być konieczne, aby zmodyfikować program ćwiczeń z ćwiczeniami nie obciążonych i rozciągania. Chociaż golenie szyny, są określane jako nadużywaj szkody, możliwe jest przywrócenie normalnego działania po obróbce.