adcov.com

Ulgę przy bólach uszu

Earaches powszechnie powodować dwa rodzaje infekcji ucha zewnętrznego i ucha środkowego. Ucho zewnętrzne jest część kanału słuchowego, która rozciąga się od błony bębenkowej na zewnątrz. Ogólne objawy to gorączka, pulsujący i absolutorium. Ucho środkowe znajduje się za bębenkowej, gdzie są przyłączone kości ucha. Wirusy i bakterie infekowania tej przestrzeni może powodować ciśnienie, wysoką gorączkę i absolutorium. Istnieje kilka sposobów leczenia swój ból ucha i złagodzić ból.

Zioła

Jak tylko zaczynają czuć infekcję ucha, ma bezalkoholowego echinacea ustami. Wymieszać równe części oleju czosnek, oliwa z oliwek i dziewanny oleju i wlać kilka kropel do ucha. Albo można kupić olej czosnek krople do uszu w sklepie ze zdrową żywnością. Zwalnia zewnętrzną ucha poprzez pasty gliny lub cebuli w proszku z wodą. Stosuje się pastę na zewnątrz ucha. Świst wokół w ustach pół dropperful z bezalkoholowego goldenseal w ustach, co trzy godziny. Można umieścić w wyciągu jogurtu bez cukru, jeśli dajesz go dziecku. Kup Tabletki od bólu ucha marki Hyland za Inc Ten homeopatycznym zawiera siarki, Chamomilla i sasanka.

Medycyna

Większość konwencjonalnych leków m.in. antybiotyków, albo podane przez kroplomierzem ucha lub tabletki. Biorąc żadnych antybiotyków, należy wymienić zdrowe bakterie są niszczone przez biorąc pigułki acidophilus lub jedzenie jogurt zawierający acidophilus. W zależności od przyczyny i stopnia bólu, ból lek jest przepisywany. Jeżeli drenaż gromadzi się w uchu, laryngolog będzie musiał spuścić ucho. Earaches wniesiona przez zatok wymaga decongestant. Zarządzaj ból ucha i gorączkę, biorąc albo paracetamol lub ibuprofen. Niektóre dzieci, częste infekcje ucha ucha mają rurki wstawione przez lekarza, aby pomóc z odpływem. Rury te zazwyczaj trwać od roku do dwóch lat i wypadają na własną rękę.

Leczenie

Podczas leczenia bólu ucha, utrzymać ucho tak suche, jak to możliwe. Weź prysznic zamiast kąpieli lub ciągnąć czepek na uszach. Dla niektórych ulg, stosuje gorące i zimne okłady za uchem. Niektóre earaches są spowodowane przez alergie pokarmowe. Uniknąć typowych alergii pokarmowych, takich jak pszenica, nabiał, soja, kukurydza, orzeszki ziemne i węglowodanów prostych. Cukier i nabiał będą tłumić układ odpornościowy i należy ich unikać.