adcov.com

Ulga gazu homeopatyczne

Tak często, jak zachodzi gazu w przeciętnej osoby na co dzień, to jednak pozostaje, jak żenujące jak to jest fizycznie niewygodne. Ludzi są zdolne do wytwarzania w czasie od 1 do 4 litrów gazu na samym dniu. Dwa najbardziej powszechne przyczyny gazowego powietrza połknięcia podczas jedzenia i picia i trawienie pokarmu przez bakterii w jelicie grubym. Pomijając naprężenia przewodu pokarmowego spowodowanych poważnymi chorobami bazowych, takich jak zespół jelita drażliwego, najbardziej gazu i / lub wzdęć można utwardzać dość szybko i w sposób naturalny z typowymi ziół i przypraw.

,

Imbir

Imbir jest ostry, żółto-zielone kłącza, które można łatwo znaleźć w sekcji wytwarzania supermarketów. Jako leczniczy korzeń, imbir jest często brane za nudności i rozstrój żołądka, ale to jest tak samo skuteczny w niebezpieczeństwie pokarmowego. Gazu, które nastąpiło w wyniku trawienia podrażnienie wyściółki dróg można stłumiona przez imbiru, gdyż zwiększa wydzielanie żołądka i ślinowe, których warstwa przewodu pokarmowego i uspokoić go. Rozdrabniania kawałek 1 centymetr imbiru na tarce ser, i dodanie go do 2 szklanki wrzącej wody z miodem i cytryną, sprawia, że ​​skuteczny i naturalny nadmiarowy gaz herbatę.

Gorzkie zioła: Goryczka, centuary, Rumianek i Bielica

Podobnie jak imbir, gorzkie zioła wywołują wydzielanie soków trawiennych, które mogą pomóc złagodzić ból gazu. Goryczka, gorzka roślina kwitnąca, która jest używana do smaku kilka płynów, a także napojów bezalkoholowych Moxie, jest bardzo skuteczny w uspokajający rozstrój żołądka, a także zmniejszenie lub wyeliminowanie cierpienia żołądka. Centuary jest kolejnym popularnym gorzki zioło do leczenia schorzeń przewodu pokarmowego i żołądka, a także jest stosowany jako środek przeczyszczający.

Rumianku jest często pijany wieczorem uspokoić napięcie pod koniec dnia i promować zdrowy sen, ale jego gorzkie właściwości stymulują także soki żołądkowe, które pomagają złagodzić nieprawidłowości trawienne, które powodują podrażnienie i gazu. Bylicy, bardziej tolerowane w porównaniu z piołunu, ma takie same właściwości anty-gazowe.

Wszystkie te zioła są łatwiej znaleźć w suszonych formatów herbaty w sklepach ze zdrową żywnością i naturalnych odcinkach sieci handlowych.

Nasiona Spice: Koper, kminek, kminek, i Anyż

Olejki eteryczne w nasionach kopru włoskiego i nasiona kminku ma działanie rozkurczowe działanie na mięśnie gładkie jelit i są stosowane do zapobiegania gazy jelitowe w dużym zakresie. Olejki eteryczne z nasion anyżu i kminkiem także jelit właściwości rozkurczowe. Koper włoski, anyż i kminek zostały uznane przez E Komisji Niemiec, ziołowych przewodnika medycyny, jako wysoce skuteczne przewodu pokarmowego reduktory niebezpieczeństwie. Kminek jako składnik jest najczęściej znaleźć w pieczywa, takich jak irlandzki chleba Soda, a kminek i anyż są częściej znaleźć w indyjskich i azjatyckich potraw.