adcov.com

Ulga gazu dla noworodków

Ulga gazu dla noworodków


Dziecko cierpi na bóle gazu będzie płakać inny płacz niż ten, który słyszy, kiedy jest zmęczony lub głodny. Ból gaz krzyk jest ostry, szalony krzyk. Zazwyczaj można zobaczyć, że Twoje dziecko jest w bólu, który może być bardzo stresujące, zwłaszcza jeśli jesteś po raz pierwszy rodzic. Na szczęście, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby złagodzić ból dziecko czuje. Jeśli okaże się, że te metody nie uspokoić dziecko, a płacz jest ciągły, ostry i szalony krzyk, skontaktuj się z pediatrą na dodatkową pomoc.

"Piłka nożna" Trzymaj i masaż brzucha

To może być bardzo trudne, aby uspokoić dziecko, które cierpi na dolegliwości gazu. Umieszczając dziecko w "piłkę nożną" trzymać cię presję na brzuchu, które mogą złagodzić ból Ona czuje. Aby korzystać z "Football" chwyt, połóż dziecko na swoim przedramieniu z brodą stoi łokieć. Delikatnie chwycić dziecko w okolicy pieluszki dla bezpiecznego chwytu. Chodzić i głaskać ją z powrotem. Powinno to pomóc rozbić pęcherzyki gazu.

Kolejna wskazówka jest nanieść niewielką ilość ciśnienia z ręką na brzuchu. Lekko masując jej brzuch w przeciwnym ruchu, może być w stanie pomóc z bólem gazu.

"Nogi rowerów"

"Nogi rowerów" jest inną techniką gazu łagodzeniu. Połóż dziecko na plecach. Trzymaj nogi w Twoich rękach i poruszać nogami, jakby jechał na rowerze. Czy to przez kilka minut. To powinno pomóc przenieść część gazu z jego ciała.

Może to również pomóc delikatnie zgiąć nogi dziecka i przesunąć nogi do jego brzucha i powrót do pozycji wyjściowej. Możesz zrobić ten manewr kilka razy z rzędu.

Over-the-counter leków

Jeśli nie jesteś w stanie pomóc przenieść gazu poprzez masaż i ćwiczenia dla dzieci "," kilka over-the-counter leki zostały stworzone, aby pomóc niemowląt gazu i kolki. Rozpuszczające się tabletki mające na celu łagodzenia kolki niemowląt może być umieszczony w jamie ustnej dziecka. Są one wykonane ze wszystkich naturalnych składników, ale skontaktować się z lekarzem przed użyciem, jeśli dziecko ma jakieś alergie. Spaliny z aktywnego składnika simetikonu również okazały się być bardzo pomocne. Krople te można podawać na dziecko kilka razy dziennie. Jak w przypadku każdego leku, przed zastosowaniem leku należy skontaktować się z lekarzem.

Problemem wody to kolejny popularny lek wykonane ze wszystkich naturalnych składników. Wielu rodziców z wybrednych lub kolki niemowląt odkryli problemem wody jest bardzo pomocny.