adcov.com

Ulga dla ściągnięty Nerwy

Ściągnięty nerwów może być częścią większego problemu lub drobnych irytacji. Bez względu na to, że zazwyczaj jest niewygodne i bolesne. Na szczęście istnieje wiele ziół i leków syntetycznych i zmiany diety, które pomogą zmniejszyć ból i cierpienie przynosi.

Suplementy

Niektórzy stosować suplementy odżywcze, takie jak zioła, w celu zapewnienia ulgi w ściągniętym nerwu, ale ogólnie, leków na receptę są bardziej skuteczne w pomagają złagodzić ból. Niemniej jednak, są tacy, którzy twierdzą, zioła pomóc uzdrowić szkody --- i nie tylko maskują ból --- i są lepsze, ponieważ są one nie uzależnia.
Zwiększenie składników odżywczych w organizmie pomaga zminimalizować ból z ściągniętym nerwem. Na przykład, witaminy B-kompleks, witamina C, cynk i omega-3, kwasy tłuszczowe zmniejszyć ból dzięki obecności chromu. Kwas linolowy jest uważany za jedną z najlepszych składników odżywczych, zapobiegając przyszłego bólu ściągniętym wzrokowego.

Co może pomóc

Aby zmniejszyć prawdopodobieństwo zachorowania na ściągniętym nerwem, suplementy, które zawierają magnez lub leków ziołowych, takich jak żeń-szenia i czosnku.
Choć nie jest tak popularne jak sztucznych zabiegów, werbena jest ziołolecznictwo, że użytkownicy twierdzą, posiada zdolność podobne do aspiryny w celu zmniejszenia bólu. Jednakże, w przeciwieństwie do aspiryny, musi być brane kilka tygodni działa. Dodatkowo, wyciąg z pestek winogron jest często przepisywany, aby pomóc złagodzić ból czuł z ściągniętym nerwem.