adcov.com

Ucho Akupunktura i Weight Loss

Istnieją setki sposobów utraty wagi, niektóre inspirowane diety, ćwiczeń, inni by powołując się na niektóre leki, a jeszcze inni opierając się na zabiegi w stylu wschodnim. Z tej ostatniej grupy, akupunktura jest popularne. Akupunktura może być stosowany do wielu różnych problemów zdrowotnych, i zrobić w dowolnym miejscu na ciele, ale nie jest to dyscyplina, która koncentruje się na uchu do utraty wagi.

Co to jest?

Akupunktura nie jest panaceum na rozwiązanie kwestii wagi. To leczenie być stosowane w uzupełnieniu do innych środków w dziedzinie z utratą wagi. Może on obejmować wkładanie igły do ​​kluczowych punktów na ciele, lub może zawierać stymulacji elektrycznej z pewnymi praktyków.

Początki

Historycznie, praktyka ucha akupunktury pochodzi z Chińczykami, którzy twierdzili, ucho było jednym z "mikrosystemów" ciała. Oznacza to ucho zawiera punkty odnoszące się do wszystkich głównych organów ciała i ich części. To był francuski, specjalnie Nogier, który przedstawił kilka innych punktów w uchu, które są bardziej odpowiednie do Zachodniej dyscypliny medycznej. Punkty odkrył odnoszą się głównie do układu hormonalnego, takie jak tarczycy, nadnerczy, przysadki i jajnika.

Leczenie

Twój lekarz będzie określić wzór przejedzenia i czy masz jakieś problemy z trawieniem. Ona sprawdź tętno i zbadać język wszelkich wskazówek co do tego, co może być przyczyną przybierania na wadze.

Kluczowe punkty

W ucho, są kluczowe punkty, aby wywołać do utraty wagi, w zależności od tego, co jest dla szczególnego powodu przejadania. Są to punkty dla jamy ustnej, żołądka, płuc, hormonalnego, jajników, nadnerczy i nerek, śledziony, tarczycy, a nawet "głodny" i "Shenmen," uspokajający punktowych dla lęku lub niepewności.

Później

Ilość zabiegów potrzebnych zależy od człowieka i będzie określona przez lekarza. Może również wybrać, aby umieścić podkładek samoprzylepnych na obszarach przebicie potem, który pozwala na nich lub naciśnij je pocierać, jeśli masz ochotę do jedzenia, a tym samym kontynuować leczenie i wzmocnić swoją siłę woli, podczas gdy na własną rękę.