adcov.com

Typy uspokojenia Techniki w doradztwie

Typy uspokojenia Techniki w doradztwie


Niepokój, napięcie i stres są najczęstsze powody do podejmowania terapii. Nie jest w stanie się zrelaksować mogą zwiększyć problemy fizyczne, zapobieganie osoby od widząc sytuację jasno i może ostatecznie prowadzić do depresji. Wiele nadziei istnieje dla osoby, która ma trudności relaks, czy on ma zaburzenia lękowe, ataki paniki jest posiadanie lub po prostu kłopoty uspokojenie.

Terapia poznawczo behawioralna

Behawioralnej jest niezwykle przydatna dla pomocy osobom nauczyć się, jak się zachować spokój w obliczu wyzwalaczy (fizycznych, psychicznych i emocjonalnych bodźców, które wywołują silne reakcje). Fobie, zaburzenia typu paniki, stany lękowe i problemy zostały opracowane przez przez określenie wyzwala indywidualnych'S (pająki w przypadku fobii, na przykład) i odczulające go do spustu poprzez stopniowe ekspozycji. Chociaż może to początkowo powodować niepokój, ogólny efekt będzie dowiedział spokój w obliczu stresujących sytuacjach. Kiedy uświadamia sobie, że indywidualna sprawa, że ​​oczekuje katastrofalne się dziać nie będzie, wielki ciężar jest podnoszony z jego ramion, a on jest w stanie przeżyć nowe poczucie spokoju w obliczu przeszłości jego strachu.

Hipnoterapia

Istnieje wiele licencjonowanych terapeutów, którzy zostali przeszkoleni w hipnoterapii. Hipnoza jest realizowany poprzez przewodnikiem relaksu i skupienia, które ostatecznie prowadzi do transu świadomości w kliencie. Gdy w tym stanie, terapeuta może połączyć się z podświadomości klienta, aby szukać korzeni lęku i pracować przez niego w tym głębszym poziomie. Terapeuta może również sugerować, że może zostać zinternalizowane skuteczniej w tym stanie, jak mówi pacjenta z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywne, że nie trzeba umyć ręce już nadmiernie.

Guided Imagery

Kierując obrazy to fantastyczny sposób, aby uspokoić podczas doradztwa. Jeśli klient staje się przytłoczony przez lęk i stres w trakcie sesji, może to znacznie utrudnić postęp i uzyskać wgląd w sytuację. Kierując obrazy mogą umożliwiać poszczególnym uspokoić swoje myśli poprzez jej myśli od myśli wyzwalające i przenoszenie go na coś relaksującego. Terapeuta może polecić klientowi zamknąć oczy i wyobrazić sobie inną scenę, takich jak plaża. Ona pomoże mu wyobrazić sobie wszystkie zmysłowe doświadczenia plaża będzie wyczarować, takie jak szum fal, tekstury piasku i zapach słonej wody.

Terapia Pracuj Oddech

Oddech praca może pomóc terapia indywidualna uspokoić w tej chwili, jak również przyczynia się do uwolnienia blokad emocjonalnych stworzone przez uraz. Zakorzenione w duchowej pracy joginów, oddech pracy może pomóc w terapii klienci przychodzą do chwili obecnej, a skupić się na czymś namacalnym, a nie obsesję na niepokojów psychicznych. Terapeuta może pomóc poprowadzić klienta poprzez różne wzory oddychanie i prowadzić go przez powtórek. Klient może również skorzystać z tej techniki poza biurze terapeuty. Praktyka ta może być użyteczna przy zapobieganiu ataków paniki.