adcov.com

Typowe oznaki Narkomanii

Typowe oznaki Narkomanii


Kiedy ludzie podejrzewają, że bliska osoba może być nadużywanie leków, zastanawiam się, co znaki szukać, aby sprawdzić swoje podejrzenia. Konfrontacje nie działają, bo narkoman po prostu zaprzeczyć, że ma problem z narkotykami i nalegać, że wyobrażają sobie rzeczy. Zamiast tego, bliscy muszą szukać oznak, że narkoman nie jest w stanie ukryć.

Zaginięć

Kiedy osoba nadużywa narkotyków, on lub ona często "znika", a następnie nie jest w stanie uwzględnić czas później. Wyjaśnienia dotyczące gdzie on jest nie logicznego sensu.

Znikające przedmioty

Członkowie rodziny mogą zauważyć zniknięcie recept, over-the-counter leków i / lub napojów alkoholowych. Narkomani wykorzystać do zrównoważenia skutków narkotyków, a nawet się z wzlotów i upadków.

Wygląd fizyczny

Fizyczny wygląd narkomana może zmieniać znacznie w krótkim okresie czasu. Narkomani obchodzi o czystość i schludność w porównaniu do ich wcześniejszego zachowania.

Zmiany uczeń

Narkomania powoduje uczniów do stawienia się konsekwentnie większa. Oczy nie reagują na działanie światła poprzez zmniejszenie rozmiaru źrenicy. Zamiast tego, rozszerzone źrenice pozostają nawet w jasnym świetle.

Drzewa poza sezonem Odzież

Osoby walczące z narkomanią może nosić ubrania, które nie są odpowiednie do sezonu, takie jak długi rękaw koszuli, w upalne lato do ukrycia znaczników ścieżek.

Niezwykłe snu

Ludzie, którzy nadużywają leków często nie spać całą noc, a potem spać przez cały dzień albo znaleźć się kłopoty ze snem o każdej porze dnia i nocy.