adcov.com

Typowe objawy cholesterolu Blokada

Cholesterol jest woskowa substancja wytwarzana w wątrobie i w żywności pochodzenia zwierzęcego, takich jak produkty mleczne, mięsa i jaj. Cholesterolu, pomaga w trawieniu pokarmu, produkcję hormonów i trzymając komórki razem, ale za dużo w krwi może zablokowania, utrzymując Cię tętnice prowadzenia krwi i tlenu do organizmu. Istnieje kilka objawów, które mogą poinformować, że blokada może być występuje.

Objawy Serca Dokonanie blokady

Kiedy przepływ krwi do serca jest zablokowana, może czuć ucisk w klatce piersiowej lub ból w klatce piersiowej, lewej ręki, szyi, szczęki, lub między łopatkami. Mogą wystąpić nieregularne bicie serca, pocenie się, nudności i zmęczenie. Możesz odczuwać zawroty głowy, mają trudności z oddychaniem lub zemdleć.

Zablokowanie tętnicy szyjnej

Prawie 90 procent udarów mózgu są spowodowane przez zatory w tętnicach szyjnych, które wykonują krwi i tlenu do mózgu. Zwykle nie ma objawów, ale niektóre osoby z cholesterolu zablokowane tętnic szyjnych będzie nagłe bóle głowy, problemy ze wzrokiem, drętwienie, zawroty głowy lub masz brak koordynacji, niewyraźną mowę i trudności z chodzeniem.

Choroba tętnic obwodowych w Nogi

Choroby tętnic obwodowych jest spowodowana blokadą cholesterolu w tętnicach do kończyn, takich jak ramiona, nogi, nogi i niektórych narządów, takich jak żołądek i nerki. Objawy cholesterolu zablokowanie nóg to chromanie przestankowe, które skurcze, osłabienie i zmęczenie w nogach podczas aktywności. Zatrzymuje się, gdy stoisz w miejscu. Jeśli masz poważny zator, nogi może okazać bladą niebieskawy kolor i stają się zimne. Możesz zacząć odczuwać ból w nogach podczas nieaktywnych razy i stracić włosy na nogach.

Choroba tętnic obwodowych w Brzuch

Kiedy tętnice cholesterolu blokuje do jelit, może być nudne skurcze na silny ból w środku brzucha. Inne objawy to biegunka, wymioty i obrzęk brzucha.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Nie ma lekarstwa na cholesterol zablokowania. Zapobiegając przez zmianę diety i stylu życia jest najlepszym sposobem, ale jeśli już to, lekarz może przepisać leki, które mogą obniżyć poziom cholesterolu lub leczenia części ciała, które są adamaged. Ćwiczenia, utrata masy ciała i zdrowe odżywianie, które obejmują całe ziarna, warzywa i owoce może pomóc w zapobieganiu cholesterolu blokady.