adcov.com

Tygodniowy plan zdrowego odżywiania

Opracowanie plan zdrowego odżywiania mogą zostawić wiele poczucie przytłoczony perspektywą montażu w pożywnych posiłków. Przy odpowiednim planowaniu i gotowych produktów spożywczych, uzyskanie prawa do żywności, aby promować zdrowe ciało będzie proste. Spróbuj niektóre z tych sugestii i wskazówek dla żywności coraz się na torze w tygodniowy plan posiłków.

Produkty gotowe

Gorączkowy, w szybkim tempie życia nie dają wielu ludziom czas na przygotowanie posiłków. Daj sobie przerwę przez co potrawy na początku tygodnia do jedzenia na śniadanie, wprowadzają w pracy i cieszyć się przy obiedzie.

Zapiekanki są idealne jeden posiłek półmisek, które mogą być spożywane o każdej porze dnia. Obniżyć kalorii za pomocą białka. Dla jednego quiche, korzystać z dwóch filiżanek białek. Możesz zmniejszyć czas kupując białka ze sklepu. Mix wszystkich ulubionych warzyw i jednego białka, takie jak chude kurczaka. Piec w skorupie pełnoziarniste, i służyć do porannego posiłku lub podgrzać w biurze.

Piersi z kurczaka i indyka może być gotowane, gotowany lub z grilla w jednym czasie i używane na sałatki i kanapki. Pełnoziarnistego pizze skorupa może być wykonana i zamrożone do posiłków obiadowych. Aby ułatwić, pokrojone na pizzę, i przechowywać w folii.

Zakupy spożywczy

Zakupy spożywcze na koniec dnia może prowadzić do wyboru niezdrowych produktów przetworzonych. Spróbuj znaleźć czas dnia po jadłem. Idź się z listy, która zawiera warzywa, owoce, chude mięso, produkty sojowe i produkty pełnoziarniste. Aby upewnić się, że zawsze mają te elementy na strony, napisz na listy w lodówce, gdy przyzwyczaja poz. Zamiast zwykłego makaronu ładunkiem kalorii, pójść na makaron pszenicy, która ma dużo błonnika. Unikać wędlin z wysokiej zawartości sodu, i pójść na hummus, awokado, sera o niskiej zawartości tłuszczu i tofu. Można szybko zrobić okład na całe pszenicy za pomocą jednego z tych produktów spożywczych. Wybierz swoje ulubione owoce do uzupełniania na jogurty i płatki owsiane na śniadanie zdrowe. Zawsze mieć pod ręką zupę niskiej sodu do dni, które nie sprawiają, że raczej nic. Zawsze można powiązać go z sałatką z szpinakiem i sosem balsamicznym octem.

Posiłki

Stworzyć plan, który daje trzy zdrowe posiłki z dwóch przekąsek w ciągu dnia.

Rano rozruszniki mogą zawierać szyfruje tofu, białko jaj omlety i czarna fasola i jajka.

Wspaniałe przekąski składa się z plasterki warzyw i hummus lub owoców z masłem orzechowym. Nawet mały pakiet non-solone orzechy może zwiększyć swój metabolizm w połowie posiłku.

Oprzeć pokusom pracy poprzez wprowadzenie okłady z łososia wędzonego, zupa miso, brązowym ryżu, burritos lub tempeh i warzyw.

Daj sobie pyszny sposób na zakończenie dnia w parze ryb i warzyw z sosem sojowym, indyka sałatka z kozim serem i burakami, kuskusu z kotlety jagnięce lub zupa pomidorowa z odrobiną sera feta.

Sprawdź niektóre z tych opcji, i stworzyć mini książkę kucharską dla tego, co będzie najlepsze dla Ciebie. To daje fantastyczne wyobrażenia o tym, co chcesz jeść w przyszłości.