adcov.com

Trening siłowy i diety niskowęglowodanowej

Diety o niskiej zawartości węglowodanów są bardzo skuteczne dla utraty wagi, jak przekonać organizm do spalania tłuszczu zamiast węglowodanów powoduje szybkie i skuteczne wyniki na skali. Jednakże, diety o niskiej zawartości węglowodanów, nie są pozbawione wad. Dla osób, które wykonują dużą ilość treningu oporowego, dieta niskowęglowodanowa może opóźnić postęp poprzez uczynienie go bardziej trudne do zdobycia masy i siły w siłowni. Jednak z pewnych poprawek, dieta niskowęglowodanowa może być wykonane do pracy z wymogami szkolenia oporu zamiast przeciwko nim.

Niski Problemy Carb

Zrozumieć podstawowe problemy, które mogą pojawić się, gdy połączenie diety niskowęglowodanowej z treningu siłowego, aby lepiej zrozumieć przesłanki zalecanych rozwiązań. Kwestie najprawdopodobniej zmierzyć ci, podnosząc na diecie niskowęglowodanowej są uczucia płaskości mięśni i ogólnego poziomu zmęczenia. Jest to spowodowane przez ogólny brak glikogenu w korpusie, który jest źródłem energii pochodzące z węglowodanów. Może to spowodować zmniejszenie wytrzymałości podczas podnoszenia i zmniejszenie wytrzymałości podczas podnoszenia lub wykonywania dodatkowego szkolenia układu krążenia.

Rozwiązanie niskowęglowodanowej

Dodać do subtelnych zmian w planie niskowęglowodanowej do wyrównania tych potencjalnych problemów. Jedna bardzo prosta zmiana dotyczy zwiększenia dzienną liczbę węglowodanów, aby uniknąć w stanie ketogeniczna. Według kanadyjski trener olimpijski Charles Poliquin, ketoza jest "przereklamowany" dla osiągnięcia postępów. Innymi słowy, jest całkowicie możliwe, aby utrzymać tłuszcz pod kontrolą bez konieczności zużywa mniej niż 30 g węglowodanów dziennie. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko poniżej 100 g węglowodanów na dobę jest dość niskiej zawartości węglowodanów, a może pomóc zwiększyć poziom wydajności z powrotem do wartości wyjściowych w siłowni, zwłaszcza jeśli zwrócić szczególną uwagę na carb czasu. Najlepszy czas dnia spożywać większość spożycie węglowodanów jest bezpośrednio przed treningiem. To powinno być intuicyjne, a węglowodany dostarczają organizmowi szybkiego źródła energii, a nie ma lepszego czasu na szybkie energii niż tuż przed codziennym treningu. Dlatego, jeśli planujesz na jedzenie 100 g węglowodanów dziennie, zużywa 50 osób mniej więcej godzinę przed treningiem, a pozostałe 50 podzielone równomiernie na pozostałą część posiłków na dzień. Pomoże to zapewnić mięśniom niezbędnej energii, aby przetrwać trening, pozwalając twoje ciało nadal rzuca tłuszczu w rozsądnym tempie.