adcov.com

Tosca Reno Eat-Clean Diet

Tosca Reno Eat-Clean Diet

Na jej stronie internetowej, Tosca Reno opisuje siebie jako kogoś, kto był bardzo nieszczęśliwy w wieku 40. To było w połowie swojego życia, że ​​zrezygnował z jedzenia niezdrowej żywności i zaczęła rozwijać to, co ona nazwana "Eat-Clean Diet". Zaledwie dziesięć lat później, w wieku 50 lat, ona sprzedała ponad milion egzemplarzy jej książek Eat-Clean Diet i był na kilku programów telewizyjnych w kraju konsorcjalnych szerzyć kilka podstawowych prawd o niej Eat-Clean Diet.

Załadować na zielone warzywa

EatCleanDiet.com, Oficjalna strona Tosca Reno Eat-Clean Diet, opisuje dietę nie jako wybór żywności, ale jako nowy sposób życia. Stary trzeba obumrzeć, aby zrobić miejsce na nowe, zdrowsze. To nie jest temat dodawania i odejmowania, ale o zmianę sposobu myślenia i swoje spojrzenie na jedzenie.

Najważniejsze grupy żywności w Tosca Reno Eat-Clean Diet to warzywa. Bardziej ekologiczne, lepiej, zdaniem Reno. Pokarmy, które powinny podjąć większość jednej diety są ogórki, sałata, zielony groszek, szparagi, brokuły i seler. Łatwy sposób na przejście ciała w Eat-Clean Diet przed zakupem książki i programu jest, aby zaopatrzyć się w dowolny i wszystkie zielone warzywa w sklepie spożywczym.

Ogranicz węglowodany i kawy

Tosca Reno podkreśla znaczenie jedzenia pieczywa i ziarna z umiarem.

, Podczas gdy węglowodany karmić swoje ciało z bardzo potrzebnego energii, pieczywo powinno być ograniczone do pół tuzina części tygodnia lub mniej. Oprócz mleka sojowego (korzystnie) mlecznego powinien być ograniczony do minimum, jak również. Wody i zielonej herbaty powinno być wszystko pijesz; soda i kawa zawierają nadmiar toksyn i można cofnąć wszystkie dobre rzeczy, te warzywa robią dla swojego ciała.

Ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia

Ćwiczenia, w opinii Tosca Reno, jest pomijany element wielu nowoczesnych dietach. Dieta Atkinsa, na przykład, nie wspominając już o konieczności wykonywania i może przyczynić się do osłabienia serca, że ​​nie pomaga wszystkim, mięsa i sera.

Reno sugeruje robi 40 minut lekkich ćwiczeń z Eat-Clean Diet. Lekki ruch stanowi następujący: prędkość walking, jogging, lekkie podnoszenie ciężarów, joga i umiarkowany rowerze.

Ponadto, suplementy nie są konieczne w Eat-Clean Diet, ale Reno mówi, że nie można przecenić znaczenia umiarkowanym spożyciu dodatkowych składników odżywczych. Witaminy z grupy B, C i E są bardzo dobre w utrzymanie ciała działa optymalnie. A ponieważ Eat-Clean Diet wzywa do redukcji czerwonego mięsa, wprowadzenie białka w proszku w herbacie i wodzie jest pomocny pomysł.