adcov.com

Torby informacyjne Leczenie oko

Torby oczu, znany również jako luźne powieki, są brzydkie i może wyglądać zmęczony i indywidualne wieku. Stan ten może pojawić się, gdy złoża tłuszczowe bardziej widoczne na podstawie oczu na skutek rozluźnienia skóry i tkanek miękkich. Może być również spowodowane przez zmęczenie, stres, alergie, zakażenia zatok i genetyki. AskDocWeb.com informuje, warunek ten jest szczególnie widoczny u osób z jaśniejszym kolorze skóry. Mimo, że zazwyczaj nie jest powodem do poszukiwania leczenia medycznego z workami pod oczami, nie ma opcji, aby zmniejszyć ich wygląd.

Makijaż

Istnieje wiele over-the-counter produkty dostępne w celu zminimalizowania wygląd cienie pod oczami. Romow.com wskazuje korektory i noc kremy stosowane na okolice oczu może pomóc ograniczyć obrzęk i zmniejszyć widoczność. Dla osób podatnych na reakcje alergiczne, należy uważać, aby stosować hipoalergiczne kosmetyki, aby uniknąć podrażnienia powierzchni.

Zimny ​​kompres

AskDocWeb.com zaleca zastosowanie zimny kompres na 10 do 15 minut w okolicy oczu, aby pomóc zacisnąć naczynia krwionośne. Może to pomóc zmniejszyć niektóre ciemności poniżej oka.

Chirurgia

Operacja usuwania worków oka, znanych jako blefaroplastyką, polega na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej. Procedurę tę przeprowadza się zazwyczaj na górnej i dolnej powieki.

Masaż

Masowanie worki pod oczami z łagodnym mydłem i zimną wodą może pomóc zmniejszyć ich widoczność. Aby uniknąć podrażnienia skóry, należy uważać, aby zimnica obszarze sucha czystym ręcznikiem.

Strona główna zadośćuczynienie

Moczyć ziołowych lub zielone torebki herbaty w ciepłej wodzie, a następnie stosuje się do oczu przez 10 do 15 minut, w zależności od Getridofeyebags.com. Używać żeń-szenia, aby poprawić krążenie krwi, co minimalizuje obrzęki i przebarwienia pod oczami.

Styl życia

Jedzenie prawo, wykonując, ograniczając ekspozycję na słońce, picie dużej ilości wody, coraz dużo snu, a nie palenia może zmniejszyć widoczność torby oka.