adcov.com

Torbiele kurkuma Leczenia

Torbiele kurkuma Leczenia


Kurkuma (szafran indyjski lub) jest najczęściej stosowane przyprawy w kuchni indyjskiej. To jest jasne w kolorze żółtym i pochodzi z korzenia rośliny Curcuma longa. Kurkuma ciało ma twardą, brązową skórę. Kurkuma jest stosowany jako przyprawa, barwnik tekstylnego i gojenia lekarstwo. Do stosowania w medycynie alternatywnej, korzeń kurkumy suszy, a następnie formowane w proszku, kapsułek, herbaty lub wyciągów płynnych.

Torbiele

Torbiele są przyrosty pokryte membraną i pojawiają się na powierzchni narządów, mięśnie i skórę. Podczas gdy na ogół nie są szkodliwe, mogą być nieestetyczne. Torbiele często nadęty wygląd, ponieważ często są wypełnione powietrzem lub płynów. Mogą one zostać usunięte chirurgicznie, jeśli to konieczne, albo można je traktować miejscowo. Ponieważ kurkuma zawiera chemiczny o nazwie kurkumina, który ma właściwości przeciwzapalne, kurkuma Pasta proszek można stosować miejscowo do leczenia torbieli.

Przygotowanie Turmeric Wklej

Kurkuma pasta jest przez umieszczenie 3 łyżki. kurkumy i 3 szklanki wody w małym rondelku. Mieszaninę umieścić na średnim ogniu; pozwól mu gotować, aż stanie się gęsta pasta. Gotować przez co najmniej osiem minut, dodając wodę w razie potrzeby. Wrzenia uwalnia esencje z kurkumy, które potrzebne są dla ich właściwości leczniczych. Po pasta wykonana, może ona być przechowywana w lodówce przez około dwa tygodnie.

Stosując Kurkuma Wklej

Schłodzić pastę całkowicie przed użyciem. Nanieść cienką warstwę nim do torbieli, obejmujące torbiel całkowicie. Należy zachować ostrożność, ponieważ pasta w żółty kolor może plamić tkaniny. Pokrycie pokryty torbiel z gazą. Ponowne stosowanie pasty każdego dnia, jak to konieczne. Kurkumę zastosowanie do torbieli ogólnie jest zalecane przez jeden miesiąc.