adcov.com

Top 5 Pills energetyczne

Top 5 Pills energetyczne


Nic nie zastąpi odpowiedniego snu, zdrowej diety i regularne ćwiczenia na dostarczanie do organizmu człowieka z wystarczającą energią. Jednak, gdy te trzy istotne elementy są w porządku, prawda pigułki energii pomoże podnieść luz, na poziomie energetycznym. Istnieje pięć dodatków, które sprawiają, że na czele listy w ich naturalnym makijażu i efektywności kosztowej --- nikt nie przekraczać ceny 60 dolarów za dostawy jednego miesiąca. Wszelkie porady dawka jest dla zdrowych dorosłych mężczyzn i kobiet w ich odpowiednim przedziale wagowym.

Żeń-szeń

Żeń-szeń jest rośliną adaptogen. Adaptogeny pomóc organizmowi w przystosowaniu się do różnych napięć. Czy to długi dzień pracy, intensywne lekcję jogi w siłowni lub argumentem ze znajomym, żeń-szeń pomaga organizmowi nawigacja stres. Z kolei odżywia stres poziom energii, ponieważ pozbawia organizm energii. Różne rodzaje żeńszenia rosną w Azji, Serbii i Ameryce Północnej. Dzienna dawka 100 do 300 miligramów na trzy tygodnie na i dwa tygodnie wolnego jest zadowalająca. Ta dawka zmniejszy ewentualne negatywne skutki uboczne, takie jak bóle głowy, bezsenność, ataki astmy, wysypki skórne, biegunka, kołatanie serca, wzrost ciśnienia krwi i obniżenia poziomu cukru we krwi. Ci, którzy już cierpią z powodu wysokiego ciśnienia krwi, hipoglikemia, katar sienny, astma, bezsenność, rozedma płuc, choroby serca, zaburzenia krzepnięcia krwi lub cukrzycą powinny skonsultować się z lekarzem przed podjęciem suplementów żeń-szenia.

Maca

Maca znajduje się w peruwiańskich Andach. Według legendy, wojowników Imperium Inków jedli korzeń maca przed bitwą. Andyjskie osób skorzystało z tej ziołowy suplement dla wieków. To jest adaptogen, podobnie jak żeń-szenia, ale jest również bogata w składniki odżywcze. Spożywanie 200 miligramów na jeden gram dziennie jest właściwe dawkowanie. Nie są znane żadne negatywne skutki uboczne macy.

Rhodiola

Rhodiola, znany jako "złoty korzeń" lub "arktycznym root" jest adaptogen uprawiana w górach Syberii. Rosyjscy naukowcy odkryli tego dodatku lat temu, a badania wykazały, że sportowcy biorący Rhodiola doświadczyć większą wytrzymałość, bardziej dostosowane sprawność umysłową i dodatkowe spalanie tłuszczu. Dawka 100 do 300 mg na dzień jest idealny. Działania niepożądane mogą obejmować reakcje alergiczne, a jeśli dawka dobowa przekracza 800 miligramów, drażliwość i bezsenność mogą wystąpić. Kobiety w ciąży lub karmiące powinny skonsultować się z lekarzem przed podjęciem suplementów Rhodiola.

NADH

NADH, co oznacza dinukleotyd nikotyny jest cząsteczka wewnątrz korpusu częściowo składa się z witaminą B3. Cząsteczka ta trwa do przenoszenia energii strawiony pokarm i konwertuje go do postaci ATP, ciała paliwa. Przeciętny zdrowy człowiek nie skorzystają z dodatkowych NADH syntetycznego w powszechnym użyciu. Suplementy tej cząsteczki zwiększają energię w ramach poszczególnych rodzajów stresu, takich jak nadmierne ćwiczenia. Dwa i pół do 15 miligramów na dzień jest odpowiednia dawka. Utrata apetytu i nerwowość w pierwszych dniach suplementacji są jedynymi zgłaszanymi działaniami niepożądanymi.

Pirogronian

Pirogronian jest związkiem, który wynika z korpusu pokonywanie węglowodanów. Następnie zwiększa energię poprzez wspieranie produkcji ATP. Osoby na diecie niskowęglowodanowej będzie doświadczenie wzrost poziomu energii i spalanie tłuszczu podczas przyjmowania syntetycznego pirogronianu. Jednak pożądane efekty wymagają bardzo wysokich dawek. Naukowcy wykorzystali co najmniej 20 gramów w badaniach, a zalecana dawka wynosi od pięciu do 10 gramów dziennie. Jedynym znanym skutkiem ubocznym jest możliwe dolegliwości przewodu pokarmowego.