adcov.com

Tongkat Efekty Ali

Tongkat ali lub Eurycoma longifolia, jest rośliną, która pochodzi z Indonezji i Malezji. Choć tubylcy w obszarze często odebrać owoc z tego spodnie, ale także używać korzeń do wielu różnych celów leczniczych.

Niski testosteron

Tongkat ali zwiększa poziom testosteronu u mężczyzn i jest stosowany w wielu krajach na świecie jako alternatywne leczenie niskiego poziomu testosteronu.

Muscle Building

Ze względu na zwiększoną testosteronu produkowanego przez Tongkat Ali, wielu kulturystów używać go, aby pomóc budować mięśnie.

Gorączka

Tongkat ali wykazały pewne przeciwgorączkowe właściwości i jest używany przez niektórych "medycyny alternatywnej" lekarzy obniżyć gorączkę.

Leczenie raka

Niektóre badania sugerują, że przychodzą do ali tongkat może indukować apoptozę w komórkach nowotworowych, co powoduje, że komórki nowotworowe umrzeć podczas zatrzymania rozprzestrzeniania się innych komórek.

Afrodyzjak i Zaburzenia erekcji Leczenie

Tongkat Ali jest szeroko stosowany jako afrodyzjak. W rzeczywistości, jeśli właściwie uchwyconą w odpowiednich dawkach, to działa raczej jako skuteczne w leczeniu zaburzeń erekcji.