adcov.com

Tlenek magnezu i Osteoporoza

Tlenek magnezu i Osteoporoza


Osteoporoza jest warunek wpływu na kości i stawy, które mogą rozwijać się z wiekiem. Struktura kostna jest stale odnawiane, jednak wraz z wiekiem ich kości powoli tracą zdolność do odnowienia tak skutecznie, jak wcześniej. Bez odpowiednich składników odżywczych, struktura kości mogą cierpieć i zostać osłabiony, co prowadzi do łatwiejszego łamaniu kości i bolesnych stanów, takich jak zapalenie stawów. Niektóre dodatki mineralne mogą pomóc w zapobieganiu osteoporozie.

Magnez

Magnez jest wspólna mineralnym ludzki układ trawienny potrzebne w celu metabolizowania różne rodzaje węglowodanów i tłuszczy. Bierze ona udział w syntezie wielu ważnych związków i może zwiększyć ogólny stan zdrowia, gdy dieta jest już niski magnezu. Mineralna pomaga promować gęstość kości i wzrost. Przetworzona żywność mają zwykle bardzo mało magnezu, donosi Spine Universe.

Stosunek do innych minerałów

Jeśli chodzi o strukturę kości wapnia jest najważniejszym mineralnego. Organizm wykorzystuje ją najczęściej do odbudowy komórek i utrzymać mocne kości. Jednak organizm potrzebuje magnezu, aby pomóc przenieść wapń z miejsca na miejsce i używać go skutecznie w kościach. Oznacza to, że wapń nie będzie tak skuteczny bez obecności magnezu.

Środek zapobiegawczy

Osteoporoza jest trudny do leczenia, a większość lekarze zalecają dodatki w celu utrzymania zdrowych kości, jak to możliwe. Najlepszym sposobem leczenia osteoporozy jest działanie zapobiegawcze w latach, gdy osteoporoza ma tendencję do pierwszego opracowania, około 45 do 50 (choć objawy mogą pokazać wiele lat później). Lekarze zalecają stosunku 2: 1, więc cokolwiek suplementy wapnia wykonać, powinien zawierać połowę mniej magnezu, według Spine Wszechświata. Tlenek magnezu jest przeznaczony do krwi przez wchłaniane łatwiej.

Żywność

Niektóre produkty są naturalnie bogate w magnez, a jedząc je pomaga podnieść poziom organizmu magnezu w celu promowania zdrowia kości. Większość nasiona są dobrym źródłem magnezu, w tym orzechy, nasiona, takie jak mniejsze nasiona słonecznika i roślin strączkowych. Kręgosłup Wszechświat i NIH Urząd suplementów diety potwierdzają, że brązowy ryż i ziarna mają również umiarkowany poziom magnezu. Ciemnozielone warzywa są również dobrym źródłem.

Suplementy

Jeśli poziom magnezu jest niski z powodu diety, można przyjmować preparaty magnezu w celu poprawy zdrowia kości. Te dodatki są na ogół pewna forma schelatowanego magnezu, który został połączony z innym związkiem w celu ułatwienia wchłaniania przez organizm. Glicynian magnezu i asparaginian magnezu są zarówno wspólne, ale tlenek magnezu jest również uwzględnione. Dodatek działa również w leczeniu zgagi i jest zaprojektowane do łatwego rozpuszczania się w układzie pokarmowym, w zależności Drugs.com. Laboratoria badawcze, takie jak te, które znajduje się na Oregon State University twierdzą, że więcej testów zbadać korzyści z suplementów magnezu.